Wpis z mikrobloga

@mat1989: Na niego w Juve już szans nie ma absolutnie żadnych. Wypiął się na Juventus, kiedy zabiegał o niego Marotta, więc nawet jakby gość zaczął nagle siekać po 30 goli w sezonie i asystować na podobnym poziomie co kiedyś, to pewnie i tak do niczego by nie doszło.
Staty Berardiego w sezonie 2014/15, miał wtedy 20 lat.


@realbs: sezon wcześniej strzelił więcej bramek ;)
(ale miał mniej asyst, to fakt)

Btw: warto pamiętać, że z 45 bramek w Serie A chłopak strzelił niemal 20 z rzutów karnych.
@venomik: Z karnych było dużo bramek, fakt, ale gość robił nieprawdopodobny wiatr na prawej stronie, a jego mecze z Milanem kibice Sassuolo pewnie będą pamiętać już na zawsze. Naprawdę nie rozumiem, czemu Di Francesco nie ściągnął go do Romy a sam Domenico czemu się na taki też nie zdecydował. Przecież w Rzymie prawa strona nie istnieje w ogóle, a oboje znają się jak dwa łyse konie.
@realbs: A ja właśnie odwrotnie go wspominam. Od początku pisałem, że to może być przesadny hype na tego zawodnika. Ten hype się głównie zrobił, bo:
- młody
- mnóstwo bramek
- a gra jako skrzydłowy.
Tylko własnie jak mu pozabierać bramki z karnych to ich aż tak wiele nie zostaje. I też wcale nie był to skrzydłowy w typie Cuadrado czy nawet Costy, on przebywał w polu karnym więcej niż niejeden
@realbs: @venomik:

Przeca to taki sami "talent" jak Zaza.
Jak to zwykle bywa, 90% kibiców Juve jarało się tymi dwoma grajkami i widziało w nich w przyszłości czołowych piłkarzy światowego futbolu xD

Eh mam nadzieję, że chociaż w przypadku Bernadeschiego się pomylę i coś z niego będzie bo póki co ma wzloty i upadki.
@Szilom: Kto o Zazie kiedykolwiek pisał w roli czołowego piłkarza światowego futbolu? Nie przypominam sobie takich opinii, chociaż trzeba przyznać, że jeśli uznajemy La Lige za jedną z najlepszych lig na świecie, to Zaze z automatu w obecnej formie należy traktować jako jedną z najlepszych 9tek na świecie. Nie mówię, że TOP 5 czy TOP 10, ale na liście 15 piłkarzy na tej pozycji, na pewno bym go umieścił.