Wpis z mikrobloga

  • 211
#kryptowaluty #polak polecam tag #bitcoin w czasie spadków. Ile tam wtedy jest radochy nocoinerów, że ktoś traci pieniądze, że oni są tacy mądrzy bo nic nie ryzykują, że WIEDZIELI ŻE TAK BĘDZIE itp. A prawda jest taka że rośnie nam nowe pokolenie januszy i grażyn z których się tak śmiejecie w internetach. Zamiast wąsatego janusza na memach powinien być pryszczaty przegryw gimnazjalista z wykopu który największą radoche ma jak komuś coś nie wyjdzie.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzolejro: Czyli spekulacja nie jest transakcją, jest jej motywem. A więc tożsamość między oboma pojęciami, którą wcześniej suponowałeś, jest błędna, co przyznałeś.

Nie, ja nawet nie mam bitcoinów. Po prostu bawi mnie poziom ekonomicznego i dedukcyjnego analfabetyzmu, skoro googlując sobie definicję obu pojęć nie potrafisz, ogarnąć, że nie są one tożsame, mimo że w definicji masz podane, jaki jest stosunek jednego pojęcia do drugiego, i tak się składa, że nie
  • Odpowiedz
@bh933901: Ja się zgadzam, tylko śmieszą mnie coinerzy z grudnia 2017 roku którzy na każdym kroku pokazują jacy są into technologie. Jak ktoś sobie inwestuje dłuższy czas, jest na plus to się nie chwali i nie promuje na lewo i prawo "biznesu"
  • Odpowiedz
@Myrzyn: Prawda jest gdzieś pomiędzy ;)
Czy ktoś wiedział, że jebnie? Pewnie wszyscy, bo wszystko kiedyś jebnie.
Czy ktoś wiedział, kiedy? Ni c---a, na pewno nie na vipok pl xD
Czy stuleje się mądrzą że nie inwestowali? Tak, ale dlatego, że nie miali czego (i nie mają) inwestować.
Czy są między nami osoby, które "zdroworozsądkowo" nie weszli? Zapewne tak, ale Ci raczej nie wdają się w dyskusję ze stulejami.

No
  • Odpowiedz
Rynek samochodowy polega na sprzedaży i kupnie samochodów, jeśli ludzie przestaną kupować to jak masz zamiar w górę pójść?


@bh933901: samochód służy do wygodnego i szybkiego przemieszczania się, nawet na duze odległości. Przy okazji żaden samochód nie jest wieczny więc trzeba kupować nowe do tego świat jest coraz bardziej zglobalizowany więc zakładamy zwiększający się wciąż popyt
  • Odpowiedz
@werdum18: Tak. Retoryczne pytania mają to do siebie, że zwykle nie są stawiane w celu odpowiadania na nie. I nie stawiaj spacji przed pytajnikiem, bo robi mi się ciebie żal.
  • Odpowiedz