Wpis z mikrobloga

Kumpel mi właśnie opowiedział jak za dzieciaka grał w tibię i wywaliło mu neta z neostrady, to zadzwonił do kumpla żeby #!$%@?ł na cyklopy go ratować XD To brzmi tak #!$%@? abstrakcyjnie ale za dzieciaka miało się problemy.
- ELO #!$%@? PORAS DAWAJ NA CYKLOPY, NIE MA CZASU NA WYJAŚNIENIA.
#cyklopy #tibia #heheszki
  • 25
  • Odpowiedz
  • 398
@YodaMonster xD Moje true story
Robiłem instalacje elektryczna w starym budownictwie. Robiliśmy tak, żeby stara zachować na czas remontu, dopóki nie podłączymy nowej. Wszystkie bruzdy robiliśmy nad stara instalacja i staraliśmy się unikać kabli będących już w ścianach. Easypeasy. No ale jakiś elektryk który robił tą pierwszą albo oszczędzał na czasie albo na materiale i ostatnie gniazdka w pokoju podłączał kablem od puszki z poprzedniego na skos po ścianie. Bruzdownica weszła
  • Odpowiedz
@YodaMonster: z moich historii to jak mi prądu albo neta brakło to się dzwonilo do zaufanego kumpla "#!$%@? loguj na mnie i Odrazu exura"

Z innej to kiedyś nieumyślnie jeździłem palcem po listwie z zasilacza i tak w czasie miłego expa za mocno machnalem nogą.pyk cima
  • Odpowiedz
@YodaMonster: #!$%@?, my z ekipa powymienialismy sie numerami telefonow.
Jak ktos postanowil wyjsc z domu zostawiajac bota, i przeciwna ekipa pp niego wpadala, to pd razu bylo dzwonione xD
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Mój ziomek grał w Tibie. Raz coś robiłem patrze przez okno a gość biegnie, #!$%@? jak #!$%@?. Pytam go później jasiu gdzie tak biegłeś po południu a gość że do kafejki bo go #!$%@?ło i padnie hahahah
  • Odpowiedz
@YodaMonster: na poczatku studiow bylem mocno wkrecony w wowa i w moje urodziny wypadal raid na illidiana ktory wyrzucal legendarne brońki ( #klocuch) ktore zajebiscie chcialem miec. Niestety moja owczesna dziewczyna zaplanowala mi romantyczna kolacje, ktorej zwieczeniem bylo he he lodzik. Pamietam w momencie gdy ona robila mi z beniza wiatrak to ja #!$%@? myslaem tylko o tym zeby inny kolo ode mnie z gildii nie dostal
  • Odpowiedz
@YodaMonster: kiedys na dwarfach kolo kazo znalazlem lootbaga 5000oz. pod drzewkiem. Mialem polaczenie modemowe 56k czy cos i mialem straszne lagi. Zadzwonilem do kumpla zeby mi pomogl ale niestety nie mogl pomoc :/
  • Odpowiedz
@jeremy_bolm: Najgorzej.
Laska się produkuje a ty jedyne o czym myślisz to co dropnie z bossa. Jeszcze zamiast jakiejś radości to jesteś #!$%@? że akurat teraz jej się zebrało na taki prezent ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz