Wpis z mikrobloga

@villa-karpatia błagam Was, zrozumcie - przestańcie działać tak jak teraz działacie (zarówno na wykopie jak i w rzeczywistości): strzelacie sobie cały czas w stopy tymi nieśmiesznymi memami. Na uczelniach z zajęciami z public relations będą Was podawać jako przykład "jak nie prowadzić PR", nieważne czy Wasze konto prowadzi agencja PR czy sami właściciele.
Jeżeli nadal będziecie działać "memowo" - to pozostaje mi tylko pogratulować faktu, że w rankingu minusowanych komentarzy w znaleziskach dorównujecie już @Ospen'owi.
Wystarczy, że właściciele staną przed kamerą i powiedzą "przepraszamy wszystkich za to, co się stało" i zaoferują duże zniżki na następne pobyty.

I weźcie odpiszcie, bo to jest poważny wpis. #willakarpatia
  • 27
@Kuracyja: mam wrażenie, że córka dostała konto FB po matce. 2 na 10 memów jest trafionych, ale śmiecenie memami na lewo i prawo jest nieprofesjonalne.

Tęsknię za @SOLGAZ ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: choć tu im muszę przytaknąć

To nasz ukłon w stronę niektórych użytkowników, z którymi można rozmawiać wyłącznie na poziomie obrazkowym.

dzisiaj dodałem #patostreamy na czarno, bo już nie mogłem znieść biadolenia przegrywów o przegrywach.
nie zauważył naszych wcześniejszych, kilkukrotnych przeprosin, mimo że m.in. o nich zrobił filmik


@villa-karpatia a więc:

1. Filmik nie dotyczył tylko przeprosin a całej afery z Wami.
2. Tak, przeprosiny zostały ujęte w filmie, ale teraz Wy pominęliście celowo pewien fragment (czyli manipulujecie widownią) - cytuję:

O 21:16 oficjalne konto Willi Karpatii na Wykopie opublikowało znalezisko z przeprosinami i wyjaśnieniem sytuacji. Szybko jednak pojawiły się podejrzenia, iż zabieg jest tylko akcją
@Kuracyja: > Skorzystałem z prawa cytatu, pretensje proszę kierować do Gazety Bałtyckiej, która pierwsza opublikowała nagranie.

Zamiast mówić nam co mamy robić proszę uprzejmie postarać się uspokoić i przeczytać ze zrozumieniem (chociażby w wikipedii) czego dotyczy prawo cytatu. I jaki związek prawo cytatu może mieć z nagraną i upublicznioną prywatną rozmową? Możemy prosić o odpowiedź?
Niestety nie działa to też tak, że > pretensje proszę kierować do Gazety Bałtyckiej
przeczytać ze zrozumieniem (chociażby w wikipedii) czego dotyczy prawo cytatu


@villa-karpatia jestem całkowicie spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A skoro wspomnieliście o Wikipedii, to ją zacytuję:

Cytat musi być rozpoznawalny

Cytat musi być wyraźnie oznaczony

Zamieszczenie cytatu musi być uzasadnione celem lub prawami gatunku twórczości – ma służyć takim celom jak wyjaśnianie, nauczanie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa.

Cytat pełni funkcję pomocniczą – ma służyć uzupełnieniu i
szczególnie, że @Kuracyja rozumie przepisy związane z prawem cytatu w luźny sposób


@villa-karpatia: Proszę bardzo. Udowodnijcie, że w ustawie o prawie autorskim z 1997 (w której jest ujęte prawo cytatu) jest zapis o naruszeniu prywatności osób trzecich. Dopóki nie będzie zacytowanych artykułów tutaj, w komentarzach - Wasze argumenty trafiają w próżnię.

Dla ułatwienia, proszę, link do tekstu ujednoliconego ustawy na stronach Sejmu RP: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19940240083/U/D19940083Lj.pdf

No i ponieważ oskarżacie mnie o łamanie
@sops: > Jaki jest Wasz cel zeby tutaj byc? Poprawa PR? Sojusz? Pakt o nieagresji? Walka z nami?

Wykop to miejsce gdzie wybuchła afera i gdzie postanowiliśmy się do niej odnieść.
Później po paru zwrotach akcji, jak zaczęto robić szopkę, to skupiliśmy się na pracy, a nie przepychankach na wykopie.

Jednak kolejna próba zaszantażowania nas przez hotelowych gości aferą z wykopu już nas tylko zmierziła.

Wiedząc o tym, że jesteśmy na