Wpis z mikrobloga

przykład polskiej cebuli? komentarz pod jednym ze zdjęć samochodu na tle ziemi w kosmosie:
"No tak, ludzie umierają z głodu, ale lepiej wypierdzielić samochód w kosmos."
xD
#spacex
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castellano pod każdym wpisem o kimś bogatym tak jest xD
- kupił nowy samochód a mógł dać na wuzeczek dla mojej Amelci
- na wakacje znuw pojechał a mugl mi zasponsorować ja w sklepie za 800 złoty robię
- pewnie ukrad złodziej skond on ma pieniondze a ja kanapę na raty muszę brać
  • Odpowiedz
@quercy a jak zarabiają dzieci w Polsce? Odpowiem Ci, nie zarabiają bo tym zajmują się ich rodzice. Afrykańscy rodzice wolą zaś leżeć 3/4 dnia na dupie i kontemplować życie bo i tak jedzenie zostanie przysłane z Ameryki bądź Europy.
  • Odpowiedz
  • 1
@majkelito-_- nie jest tak kolorowo, bo zazwyczaj rządy czy inne "gangi" p-----------ą takie zrzuty jedzenia. A po drugie - głód to nie jest efekt tego, że ludzie nie pracują.
  • Odpowiedz
@Castellano: ludzie nie rozumieją, że to są testy i wysyłanie aparatury 10x droższej od rakiety byłoby głupotą.

Jak do tej pory wysyłano w kosmos psy i małpy zamiast samochodu to wszystko było ok
  • Odpowiedz
@Castellano: Najpierw w wielu Afrykańskich krajach trzeba by było wprowadzić setki ustaw, zmniejszyć korupcję i biurokrację, ukrócić nepotyzm, wprowadzić konkursy na stanowiska państwowe, wzmocnić policję i wojsko, zmniejszyć przestępczość i dopiero wtedy zacząć budować drogi, szpitale i szkoły z pomocy humanitarnej. Bo tak to co z tego, że jakaś fundacja wysyła pieniądze, ubrania i jedzenie jak połowa z tego zostanie rozkradzione, a druga połowa sprzedana po zawyżonych cenach na bazarze.
  • Odpowiedz
Ludzie umierają z głodu bo są p----------i nierobami. Dasz takim wędkę to ją sprzedadzą i kupią worek kartofli. Niby zamiast pchać świat do przodu to lepiej inwestować w nierobów? Przy takim myśleniu nadal wszyscy byśmy mieszkali w szałasach bądź lepiankach z gówna i wpierniczali to co upolujemy, albo byśmy umierali z głodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@majkelito-_-: Ile milionów dzieci rocznie umiera z głodu? P--------e nieroby,
  • Odpowiedz
wprowadzić setki ustaw,


@wyindywidualizowanyentuzjasta: XD Głód ustawą zwalczać :D Czy korupcję XD Oni mają taką mentalność, kacykowatość i plemienność, oczekujesz od nich rozwoju cywilizacyjnego? Niech wyjdą z epoki kamienia łupanego do epoki brązu, to można zacząć się zastanawiać.
  • Odpowiedz
Głód ustawą zwalczać :D


@Vein: Głód nie zawsze wynika tylko i wyłącznie z klęsk żywiołowych, często to problem złego zarządzania i marnotrawienia zasobów - patrz: puste półki w PRL-u, '98 w Indonezji ludzie szabrowali sklepy z głodu mimo, że ten kraj to drugi największy producent ryżu na świecie, z kolei Arabia Saudyjska, kraj pokryty w 99% pustynią który ma nadwyżki w produkcji jedzenia.
Odpowiednimi ustawiami można częściowo ograniczyć problem głodu,
  • Odpowiedz