Wpis z mikrobloga

Podsumowując! Czekałam na ten start jakieś 3 lata odkąd zaczęłam się interesować SpaceX i usłyszałam o Falconie Heavy. Dzisiejszy start przeżyłam niezwykle i do tej pory do mnie nie dociera to, że start i lądowanie (nie było żadnego środkowego stopnia) powiodły się powodzeniem. Widok startującego Falcona Heavy był dla mnie bardzo nierealistyczny xD i wyglądał wspaniale. Radość bijąca od pracowników SpaceX i prowadzących stream była tak zaraźliwa, że cały czas siedziałam z wielkim uśmiechem na twarzy. Właściwie to dalej siedzę.

Można powiedzieć, że ta cała akcja z Teslą to zwykły zabieg marketingowy, ale nie od dziś wiadomo, że Musk jest wielkim fanem książek Douglasa Adamsa, do których latający w przestrzeni kosmicznej samochód jak najbardziej pasuje. Don't panic! No i astronauta w skafandrze SpaceX plus "zimny łokieć" to jest mistrzoswo świata. Nie wspominając już o trwajacej cały czas transmisji live gdzie można obejrzeć lecący przez przestrzeń kosmiczną ładunek.

Elon po raz kolejny pokazał, że przyszłość może być ekscytująca i śmiem twierdzić, że dzisiejszym wydarzeniem zainspirował tysiące młodych ludzi do wiary w ludzkość i siebie samychw. Wyobraźcie sobie że budzicie się rano z myślą, że tam daleko wśród gwiazd mieszkają ludzie. Oczywiście Mars to będzie tylko początek, który mam nadzieję zapoczątkuje, albo już zapoczątkowało SpaceX ʕʔ

Mam nadzieję, że rano tego nie usunę

#spacex
O.....Y - Podsumowując! Czekałam na ten start jakieś 3 lata odkąd zaczęłam się intere...

źródło: comment_Pi9HDHZPXJVjvRlAWUyGI8oAwneYynwZ.jpg

Pobierz
  • 41