Wpis z mikrobloga

Tak się czasami zastanawiam skąd takie różnice w cenach ? Cena 2/3 obecnej rynkowej, najtaniej i do tego gwarancja producenta 2 lata. Sklep extreem należący do evato. Idą jak świeże bułeczki od kilku dni te karty bo tak sobie śledzę i nawet jedną zakupiłem z ciekawości, nawet u chinoli wychodzi drożej. Ktoś zna od kuchni dlaczego mają aż tak konkurencyjną cenę ? Rozumiem ileś procent ale nie 2/3 ceny i jeszcze na tym muszą zarobić (prowizja allegro, vat i marża)
#pytanie #komputery Wrzucę #cebuladeals bo może ktoś się skusi.
http://allegro.pl/zotac-geforce-gt-1030-2gb-gddr5-lp-i7164704934.html
  • 16
  • Odpowiedz
@Grzesiek_astronaut
@Mjelonewjadro
@ZiuZiak
@Doleginho
Trochę przestrzegam przed zakupem w tym sklepie. Kupiłem lapka MSi, po miesiącu wyszły jakieś dziwne artefakty na ekranie (najprawdopodobniej uszkodzenie karty graficznej). Napisałem jakoś półtora - dwa miesiące temu w sprawie gwarancji. Raz na ich portal do zgłaszania, drugi raz bezpośredni email do nich i do dzisiaj zero odpowiedzi na cokolwiek. Ale jak się skończy sesja to zaczynam batalię o swoje prawa
  • Odpowiedz
czyli to sa te chinskie podroby ze w srodku jest calkiem inna karta?


@tozalezyogunie: No zobaczymy, jeśli tam będzie 550ti to odsyłam :D ta karta z chin gtx 1050 była za około 250zł a na pokładzie zwykły 550ti, tutaj jeśli jest prawda to mamy gt 1030 za 200zł. W Piątek będzie będę testował.

@miciek335: Współczuje, albo na gwarancję do producenta albo reklamacja do sklepu.
  • Odpowiedz
@Doleginho: Ale oni musza mieć jakieś super dojście albo fart, jakby mieli za 400 to miód ale i tak tanio
http://allegro.pl/zotac-geforce-gtx-1050-2gb-gddr5-i7175595163.html najtaniej obecnie na polskim rynku, pewnie poza allegro by jeszcze cenę opuścili.
@tozalezyogunie: To nie podróba a autentyk gt 1030 chip i numery SN bo strona zotaca przyjęła mi do rejestracji bez problemu.

Może ktoś ma wtyki w zotacu i wysprzedaje bo zaraz nam vega zrobią niespodziankę
  • Odpowiedz
@Mjelonewjadro: @Doleginho: @ZiuZiak: I cyk poszła z zyskiem :D
@tozalezyogunie: Kurdę zapomniałem zawołać, ale pamiętam że z firestrika gdzieś screena zrobiłem przed oc i po. dopiero mi się teraz przypomniało przy jej odsprzedaży :/ ale dawała rade, skyrim na ultra bodajże ale bez AA,

Doom 2016 mnie wkurzał, chodził płynnie na hd i minimalnych w 60 FPS z palcem w dupie, jak dawałem na
  • Odpowiedz