Wpis z mikrobloga

Eh, po 10 latach pora zwijać się chyba z Play. Od roku z hakiem albo i więcej ciągnę Formułe Unlimited za 25 zł, gdzie mam 6gb i rozmowy/sms no limit. Ale przy internetożerczym androidzie (xiaomi) to i tak przestaje wystarczać. Z tego co wiem Nju daje 10 gb za 29 zł, Orange 15 gb??? poprawcie jeśli się mylę. Jest coś jeszcze sensownego? Ten nowy Folx na nadajnikach Play chyba olewam bo nie wiadomo kiedy mi numer przeniosą. Co tam proponujecie Mireczki na kartę i unlimited z dużą paczką neta? #play #orange #plus #tmobile #telefony #mobilevikings #folx
  • 9
Ja bede przechodził tutaj VM NO LIMIT 29
W orange za doładowanie 50zł 20gb na 3 miesiace jest, potem pakiet za 25zł i masz 15gb [35gb dla prznoszących]
i 2gb za przeniesienie numeru.
Co daje 64gb :>
@mirkobiniu: Jest jeszcze Red bull mobile na kartę (taryfa Energy). No limit i 13 gb neta na miesiąc za 30 zł. Spoko opcja jeśli nie chce Ci się bawić w przenoszenie numeru, bo jak masz w play na kartę to możesz przejść na tę taryfę kodem ussd.
@KaluHeHe: czyli w sumie biorąc ten pakiet ulimited co miesiąc za 25 zł mam 15 gb neta i rozmowy, a doładowując( żeby kupić ten pakiet) za 30 zł mam jeszcze 15 gb? czyli 30 gb na miesiąc??? najssss
@mirkobiniu jeśli przenosisz Do Orange z innej sieci to co miesiąc masz 35 gb w ramach pakietu +1 GB więcej z każdym odnowieniem wersji cyklicznej oraz ew. Dodatkowe 15 GB za samo doładowanie w Orange free. Podobnie jak w play, MMSy są płatne i to aż 40 gr we free

Czyli przenosząc masz 50gb miesięcznie. Nie przenosząc masz 30gb