Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego ostatnio modnego festiwalu #!$%@? jakim jest podejście ludzi do osiągnięcia 30ki bez żony, rodziny, gówniaków. Singiel +30 = przegryw.

Czy do reszty Was #!$%@?ło? Większość moich znajomych właśnie po 30stce poukładała sobie życie, założyła rodziny itd. Co wejdę na mikro to pojawia się jakieś gówno w tym stylu. #zalesie #bekazpodludzi #przegryw #narzekajo
  • 11
@Orion1988: niech zgadnę. Masz 30+ lat i dalej łudzisz się, że ułożysz sobie życie? Jesteś w błędzie. Jak znajdziesz kobiete to tylko rozwódkę z 2 dzieci albo karynę którą całe miasto już miało.
@ethics: Nice Try. 30ki nie mam jeszcze, po ślubie jestem już kilka lat i myślę, że mam dobrze poukładane zycie ( ͡º ͜ʖ͡º)
pytanie czy tacy 30+ wiedzą, że mogą sobie znaleźć dziewczynę np. 8 lat młodszą bez dzieciaków...?
@Orion1988: Można to porównać do pójścia do sklepu po bułki. Możesz iść rano i mieć świeże bułeczki a przegrywy łudzą się, że wieczorem zrobią zakupy to jeszcze coś będzie. Może i będzie jedna, stara czerstwa bułka obmacana przez wielu ludzi. Po co czekać do wieczora jak możesz rano kupić cieplutką i świeżutką?
@Orion1988: ja znam tylko jednego gościa który ożenił się nie mając w momencie skończenia studiów dziewczyny.
Poza tym jednym przypadkiem każdy albo ożenił się z tą dziewczyną którą miał kończąc studia albo jest dalej sam.