Wpis z mikrobloga

@DiscoKhan
a bo to niektórym zawsze źle
Gapią się i gwiżdżą -seksisci
Nie zwracają uwagi - foch bo się czują niedoceniane

Ale poza tymi dziwnymi ludźmi z telewizorów nie spotykam takich
  • Odpowiedz
@czaykowski: Akurat Rose McGowan (ta ostatnia) nie ujęłabym w tym zestawieniu, ponieważ zdjęcie pochodzi z okresu gdy była z Marilynem Mansonem i byli tam razem oboje dziwacznie ubrani, chcieli sobie taki obskurny imidż zbudować
  • Odpowiedz
@Falochron77 chyba kobiety lubią jak ktoś zwraca na nie uwagę, ale ich mąż, albo osoba która jej się podoba. Jak jakieś dziady i oblesni kolesie to wtedy chyba nikt by nie chciał by się gapili.
  • Odpowiedz
w Hollywood? Raczej na pewno któraś z tych pań jakąś feministyczną mowę kiedyś wygłosiła.


@DiscoKhan: Typowe wykopowe myślenie, dzięki któremu tyle fake niusów na głównej. Nie ważne czy to prawda, bo nawet jeśli akurat nie to i tak ogólnie to prawda. Jakbym chciał komuś na przykładach pokazać konsekwencja błędów poznawczych to pokazałbym mu wykop.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Mylisz się, łączę bardzo dobrze. Nie stwierdziłem, że Ty konkretnie się załapałeś. Stwierdziłem, że takie myślenie do tego prowadzi. Z resztą skoro stosujesz taką logikę to też pewnie masz wypaczony obraz rzeczywistości. A na pewno jest typowe, bo już nie pierwszy raz widzę taki tekst. A nie dalej jak wczoraj moderacja pisała, że znalezisko z podmienionym linkiem dostało (już po podmianie) 1500 wykopów xD
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: No była taka akcja, w komentarzach było nawet pisane, że oryginalna treść to lekko pisząc bzdura. Wykop to Wykop ¯\_(ツ)_/¯

Akurat w przypadku gwiazd Hollywoodu to mi wszystko jedno, zrobiłbym wcześniej jakiś wywiad i sprawdził czy faktycznie któraś z nich coś takiego miała na sumieniu ale po prostu żadnej nie znam z nazwiska to zastosowałem generalizacje.

Na pewno mam wypaczony obraz, mam bordo tutaj, zdrowego podejścia nie mam prawa
  • Odpowiedz
@czaykowski: Co ten randomowy zbiór zdjęć ma wspólnego z metoo? I jak najbardziej można być feministką i nosić tego typu kreacje. W końcu w feminizmie chodzi między innymi o możliwość wyboru.
  • Odpowiedz