Wpis z mikrobloga

Dzień 12 z 415

12 dni temu, pierwszy post, waga 97,5kg
Dzisiaj 97kg. Pół kilo w dół, czy czuje się chudszy? W sumie to nie wiem, bicek mi rośnie, tyle mogę powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrząc na fotkę brzuszek też mam mniejszy.

Dzisiaj było bez cardio, tak pochłonąłem się treningiem siłowym, że nie zauważyłem kiedy zeszła mi godzina czasu.

Zacząłem ćwiczyć też brzuch, jeżeli można to tak określić.. Pobrałem aplikację która mówi mi jakie ćwiczenia wykonywać, żeby spalić tłuszcz brzucha, także dzisiaj podyktowała mi to:

Skipy x20

Pajacyki x30 (dzisiaj się nie przełamałem, żeby je zrobić przy pełnej siłowni xD)

Rowerek na stojąco x20

Wspinaczka x20 (układ jak do pompek i kolana podciągamy na wysokość klatki, sądziłem, że to gówno daje, po 15 zmieniłem
zdanie)

Chrupnięcie brzucha (XD) x10 (pseudo brzuszki, uniesienie górnej części ciała na leżąco)

Dotykanie pięt (również na leżąco)

Wszystkim chyba znana - Deska (30 sekund)

znów

Rowerek na stojąco x20

Wspinaczka x20

Chrupnięcie brzucha x10

Pozycja kobry (20 sekund) (leżymy na brzuszku i opieramy wyprostowane ręce na podłodze odginając się do tyłu)

Lying Twist Stretch Left/Right (20 sekund na strone) (ni #!$%@? nie ogarniam co to daje, leżymy na plecach i wyginamy nogi w lewo lub prawo leżąc kręgosłupem prosto, może źle robiłem)

Unoszenie przedramion ze sztangą w dłoniach 4x10 (20kg)

Wymachy boczne 4x10 (4kg)

Tricep extension 4x10 (32kg)

Chest press 4x10 (27,5kg)

#grubychudnie

Zawołam jeszcze #mirkokoksy z zapytaniem, co robić jak odczuwam, że ten trening co robię mi nie wystarcza, tzn nie mam zakwasów, nic, zwiększać ciężar czy może więcej serii?

Dzisiaj bez wyników Cardio, więc dodam coś od siebie
kckacpi - Dzień 12 z 415

12 dni temu, pierwszy post, waga 97,5kg
Dzisiaj 97kg. Pó...

źródło: comment_OZHXvIRcDx9XGx4hc7qRtXaBA3QO05gp.jpg

Pobierz
  • 9
@MarianAlkoholik: Użytkownicy google play polecali, przecież to rzetelne źródło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli nic nie da, to sobie daruje, ten tydzień spróbuję, chyba, że ktoś mi napisze tutaj, że to nie ma sensu i lepiej robić X i Y
@kckacpi: Mam 8 dzień. I jak robie to czuję ból ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale po 5 minutach od skończenia już nic nie czuję. Więc nie wiem czy to coś daje ale się wkręciłem :P