Wpis z mikrobloga

Pytanie do Ludzi z #szosa oraz #rowery
Mam możliwość kupienia Giant Defy 2 takiego jak na zdjęciu. (ogólnie może być to moja pierwsza szosa)
Osprzęt:
Przerzutka przód: SHIMANO Tiagra FD-4600
Przerzutka tył: SHIMANO Tiagra RD-4600
Korba: FSA Ck-4000 50/34
Support: FSA BB-4000
Piasty: SHIMANO HB 2200
Hamulce: TEKTRO TK-R312
Kaseta: SHIMANO Tiagra, 11-32, 10 biegów
Opony: 700X25C Schwalbe lugano
Stery i cała reszta jak w Fabryce
Dodatkowo pedały spd shimano (mtb) +bloki, Oświetlenie przód tył (bardziej postojowe), 3 łańcuchy (przymiar nie wpada w żaden). Przebieg około 1500km, żadnych luzów, brak śladów zużycia poza siodłem.
Cena 1800 cebulionów? warto czy nie?
munitalp - Pytanie do Ludzi z #szosa oraz #rowery
Mam możliwość kupienia Giant Defy ...

źródło: comment_HHp6ZPdmb5wSXyBV4nZgLdM495xCxM0P.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@MesNETKom: Nie znam się na osprzętach szosowych, czy nie powinno się mieszać napędu? (najlepiej aby były jednego producenta?) czy nie ma to jakiegoś większego znaczenia?
  • Odpowiedz
@munitalp nie powinno mieć znaczenia, jedynie przy zakupie przerzutek albo manetek trzeba uważać żeby działały w ten sam sposób bo nie które firmy produkują swoje części inaczej. Ale skoro rower jest w całości i jeździł to myślę, że nie ma się czym przejmować. I kolega michał ma chyba rację, że to dobra okazja, zwłaszcza na pierwszy rower. Ale polecam poczytać jeszcze może jakieś opinie tu i tam.
  • Odpowiedz
@MesNETKom: @mmichal: Dzięki za informacje, jutro jeszcze przejazd i chyba się zdecyduje zakupić... bo wygląda super... Pierwszy rower jako szosowy* w piwnicy trochę tego już mam :
Monocykl, Tamdem jakis stary - do odrestaurowania, Dema Auron 5.0 2015r 29".
  • Odpowiedz
@munitalp: tak jak mówi @piteerowsky: po miesiącu lub dwóch miechach mocnego użytkowania wyjdzie czy stan igła...... (przejechane około 1,5- 2 tys km) a tu był stary łańcuch i kaseta już zajechaną, a tu koło bije a tu w suporcie coś stuka......
  • Odpowiedz