Wpis z mikrobloga

@rtpm Ich oświadczenie to wymiana płyty głównej i liczenie na to że nie padnie w przeciągu roku (tyle dają gwarancji na wymienioną płytę). Chętnie bym kupił LG V30 ale po tym jak traktują polaczków w porównaniu do krajów zachodnich w kwestii Nexusów 5X i G4, wolę dać zarobić Samsungowi lub Huawei.
@PanDenar: z tego co widzę to LG olewa totalnie temat gdy pytają ich o sprawę redakcje różnych portali o tematyce IT. Widzę tez tendencję, że niektóre portale nawet o sprawę pytać nie chcą. Zapewne boją się utraty kasy w postaci niby obiektywnych (zapewne opłacanych ) artykułów dotyczących produktów - w tym przypadku firmy LG.
@rtpm: Nie opłaca im się kręcić gównoburzy dla tych kilku tysięcy ludków posiadających jeszcze Nexusy 5X i G4. Zresztą nie radzą sobie chyba z krytyką bo o ile dobrze pamiętam to mieli i mają konflikt z Klawiterem i przestali wysyłać mu sprzęt do testów po którejś recenzji. Ja jestem po dwukrotnej wymianie płyty głównej i pracownik serwisu powiedział że przy 3 zdechnięciu mogę ubiegać się o wymianę telefonu, ale w żadnym