Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy rzeczywiście istniej takie zjawisko jak samotność pięknych kobiet? Nikt nie zagaduje, bo wszyscy myślą, ze zajęta, ze nie ta liga. Inne kobiety niezbyt je lubią, bo przy nich wypadają blado. A moze nikt nie zagaduje to pięknych z gburowatą miną? A jak ona zacznie się uśmiechac i być życzliwa to problem zniknie? Jak mają piękne w waszym otoczeniu? Są omijane czy wszyscy do nich lecą jak pszczoły do miodu? #rozowepaski #ladnapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy rzeczywiście istniej takie zjaw...

źródło: comment_KOWnPXNHP8tJ1Z1yKL2YZS6oOZQFzOfA.jpg

Pobierz
  • 17
Nikt nie zagaduje, bo wszyscy myślą, ze zajęta, ze nie ta liga.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę generalizować i redpillować ale to jest typowe myślenie beta samca XD Człowiek ogarnięty, pewny siebie i nie liczący się z niepowodzeniem na starcie i tak podbije i zagada. W najgorszym wypadku usłyszy "mam chłopaka" a w innych wyjdzie na drinka albo może skończy u niej na kawie #pdk

A moze nikt nie zagaduje to pięknych z
@AnonimoweMirkoWyznania mam taką koleżankę, naprawdę jest śliczna 25 lat, faceci często zaczepiaja ją na ulicy, w tramwaju itd. Jest sama od zawsze, nigdy nie miała nawet jakiejś głupiej szkolnej miłostki trwającej miesiąc. Wszystko przez wymagania typu, że mężczyzna musi mieć samochód, własne mieszkanie, przynajmniej 10k na rękę i oczywiście musi być super przystojny i umięśniony (najlepiej to wszystko w wieku <25. Nawet gdyby jakimś cudem spotkała kogoś takiego to i tak znalazła
RadosnyŻniwiarz: Żadna kobieta nie ma problemu ze znalezieniem sobie partnera. Bez wyjątków. Nie dotyczy to kobiet które są brzydkie i grube, a same chcą jakiegoś przystojniaka, oczywiście. Jeśli kobieta zejdzie wystarczająco z wymaganiami, bez względu na to kim są, znajdą sobie kogoś. To niestety nie dotyczy mężczyzn. A samotne piękne kobiety? Te to już w ogóle nie mają żadnego problemu.

Chyba, że są samotne z wyboru. Ale to jest całkowicie