Wpis z mikrobloga

  • 21
@JRtI nie każdy wie czy w mieście jest stare miasto czy starówka. Każdy chyba rozumie pytanie i może albo na nie odpowiedzieć i poprawić błąd albo wstrzymać się od glupich komentarzy.
  • Odpowiedz
@WonskoSzeroki: a bo to wszyscy muszą tolerować wymysły jednego miasta w całej Polsce? Stare miasto to stare miasto, a nie starówka, #!$%@?ówka itd. Idź być wsiokiem z wschodniego bloku gdzieś indziej xD
  • Odpowiedz
@FPNgda: Możnaby polemizowac w nieskończoność...jak ktoś do nas przyjeżdża idziemy na stare miasto, tak zawsze sie mówiło. Jeszce nigdy nie slyszalem zeby ktoś z "tubylców" mówił starowka a mieszkam tu 30 lat.
  • Odpowiedz
@JRtI: @WonskoSzeroki: @Pelleus:
Najzabawniejszy jest fakt, że osoby, które mają ból dupy o "starówkę" nie mają problemu z używaniem określeń "mordor" czy "pekin", żeby określić jakaś część miasta, która charakterem je przypomina.
Ale cholernie wygodna w wymowie "starówka" jako określenie starej, rdzennej części miasta -- to już obraza majestatu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WonskoSzeroki to nawet nie kwestia miasta czy coś, po prostu są ludzie co za wszelką cenę muszą się #!$%@?ć, pomimo że nikogo to nie obchodzi. Wejdź na Onet (lub Interię, O2 itd.) i zobacz komentarze pod dowolnym artykułem to zobaczysz w czym rzecz xD
BTW - ja już jak widzę że jakiś wyraz w komentarzu jest napisany wielkimi literami to nie czytam, bo wiem że jakiś zjeb go napisał XDDD
  • Odpowiedz