Wpis z mikrobloga

nawiązując do tego wpisu

Nie spodziewałem się, że kot i to osiedlowy otrzyma aż tyle plusów! Sam Wypłosz był w szoku, jak co wieczór przyszedł w odwiedziny, spoglądał z niedowierzaniem w telefon i pytał co dostanie za taką ilość plusów.

Więc tym razem chciałbym Wam pokazać kotkę - Kotleta. KOT-Let dlatego, że jak przyszła za pierwszym razem to jeszcze nie wiedzieliśmy że to ona. W sumie byliśmy bardziej przerażeni od niej, bo grzecznie usiadła pod progiem i nam się przyglądała. Jak tylko ktoś się zbliżył to na początku uciekała, ale teraz już jest nauczona odejść od drzwi i dalej siedzieć na balkonie. Tak szczerze, to ona rozdaje karty, bo jak są w dwójkę (ona i Wypłosz) to Wypłosz siedzi grzecznie z tyłu i zachowuje bezpieczną odległość.
Jak to osiedlowy kot, jest wszystkich i nikogo, ale jedna kocia-babcia na osiedlu mówi że jest wysterylizowana.
Już jest trochę stara, jak coś dostanie to musi mieć dokładnie pokrojone, bo inaczej ciężko jej się to je. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli Kotlet dostanie 50 plusów, wrzucę zdjęcie jak udaje wiewiórkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Tak tak, z tyłu Wypłosz, przy Kotlecie nawet nie próbuje zgarnąć atencji. :)
PS2. Zdjęcie z lipca, więc wygląda na nim szczuplutko!
#kot #pokazkota #koty bo w sumie dwa.
Wołam @FLOLPROBA, bo chciał zobaczyć! :)
Pobierz PanPapryk - nawiązując do tego wpisu

Nie spodziewałem się, że kot i to osiedlowy o...
źródło: comment_JzqKJs58dZCjg6rZJ3tOYWWxrzBbiPA6.jpg
  • 16
@grzyb_ek: W ogóle nie zależy mi na plusach, nie to co temu Kotu. ;-) Ostatnio wspomniałem że wrzucę tego kota i słowa dotrzymuję. :) Są 22 plusy i z każdego się cieszę, tak jak kot, nie jest wybredny.