Wpis z mikrobloga

@Wanzey czego tu wymagać od jego widzów jak pewnie z 80% z nich to ameby ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście bez obrazy dla tych 20% która ma coś w głowie a ogląda go dla beki :) Kiedyś gural był inny ale czym więcej subow tym coraz bardziej gwiazdorzy i do tego jeszcze te "odzywki" w stosunku do Kobiet/dziewczyn/dziewczynek. Zwykle regularne bydle i tyle. Robi z siebie świętego a
@OldOak1912 pisałem to wiele razy napisze raz jeszcze "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie" to że ma kompleksy i jakieś swoje być może przeżycia w które nie wnikam nie upoważnia go do hipokryzji i chamskie zachowania do często niewinny ludzi. Być może lekarstwem dla niego była by miłość, czy to dziewczyny czy to chłopaka jak tam już sobie woli.... Ale siedząc na dupie 24/h w domu 7 dni w tygodniu i
@Kabaneiiirooo co ja ci mogę więcej powiedzieć on jest chyba tylko mocny w mordzie i przed ekranem monitora, bo myślę że po za kamerą jest potulny jak baranek. Po za tym inteligencja nie grzeszy, to widać po jego zachowaniu i gadce. Ile też razy straszył innych "jakąś ekipa, mafia" i Cholera wie czym jeszcze , więc pytam się gdzie ci wszyscy ludzie o których mówił? Prawda jest taka że nie ma kto
@iustitia_ad_omnes Kiedyś jakiś jego znajomy napisał na wykopku, że Gural zawsze stał obok grupy i to nie kwestia tego, że był nieakceptowany, ale nieśmiały i nie udzielał się. Teraz jak jest sam, a jego jedyni koledzy to gimby z internetu, dzięki którym może się poczuć ważny to próbuje robić z siebie nie wiadomo co. To wygląda komicznie bo to zwykły zakompleksiony niesamodzielny plastuś, który myśli, że jest Panem świata. Jest, ale tych
@Alison_Quinn Wiesz co mnie jeszcze zastanawia? Kiedyś na stream przyjechał jego kolega z którym zobaczył się wtedy po raz pierwszy. Wymienili się koszulkami, on został na weekend. Jakiś czas jeszcze potem było o nim słychać i nagle słuch po nim zaginął. A niby to miał być jego przyjaciel z którym ponoć rozumiał się "bez słów" Miał częściej pojawiać się na stream według słów gurala. Więc gdzie jest teraz ten przyjaciel? ( PS.
@iustitia_ad_omnes Racja i ostatnio jak wyszła sprawa szantażu, ten właśnie "przyjaciel" był jednym z głównych podejrzanych. Pewnie było tak, że Gural poczuł się ważny, poczuł piniondz i rzeszę "podziwiających" go dzieci. Otrzymał trochę atencji, a ponieważ od dziecka ma problemy z komunikacją i jest antyspołeczny to spierdzielił tę znajomość. Wystarczy zobaczyć jak on reaguje na konflikty. Od razu widać, że nie nauczył się współżyć z innymi. Od kiedy go pierwszy raz zobaczyłam