Wpis z mikrobloga

MU ONLINE WYKOP SERWER daily update #3

Zapraszamy do ankiety krótkiej ankiety na temat wersji, expa i resetu.
https://goo.gl/forms/DK0IViNAtEKl8Xv72

W skrócie sprawy wyglądają następująco: mamy 4 doświadczonych sysadminów, speców od konfiguracji, opcje na darmowy hosting u któregoś z mireczków tak by serwer stał 24/7 i nikt nie musiał płacić. Opcja może oczywiście nie wypalić xD i wtedy bedzie trzeba wykupic hosting za jakies 200zl/mc, ale temat jest na razie w toku

#mumirko #muonline #tibia #wow #gry #mmorpg #mirkoots #staregry
A.....C - MU ONLINE WYKOP SERWER daily update #3

Zapraszamy do ankiety krótkiej an...

źródło: comment_uwgnIT8GpAda5J6W1LVRVLFQIaqiMj6u.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NAJLEPIEJ X1 Z OBNIŻONĄ LOSOWOŚCIĄ ITEMÓW, Z PUSTYMI SKLEPAMI I BOSSAMI PRZY KAŻDYM WYJŚCIU Z MIASTA TAK ŻEBYŚ UMIERAŁ OD UDERZENIA BO INACZEJ NIE MA SENSU GRAĆ I WSZYSTKO OSIĄGNIESZ PO MIESIĄCU!!! DO TEGO CO TYDZIEŃ OPRÓŻNIANIE EKWIPUNKU I PRZYMUSOWY RESET STATÓW. KAMIENIE TYLKO DO WYGRANIA W EVENTACH U ADMINÓW.
  • Odpowiedz
@pompastic: no ale zrozumcie że na tym expie x500 wbijesz 400 w niecałe 24h czy nawet krócej, jak już mamy zrobić aby wszystkim pasowało to non rr pvp x100 i 10-20% dropu i każdy będzie happy, ci co chcą dłużej pograć i mają czas będą dropić itemy, a ci co mniej czasu i tak szybko wbiją 400lvl
  • Odpowiedz
Tak jak piasalem wcześniej wersja 1.04h byla by najciekawsze, nie znudzila by sie tak szybko. Ostatnia prawilna wersja, ale widzę ze nie uwzględniono jej w ankiecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mojababka: napisz dlaczego wolisz season 3 zamiast seasonu 2 to bedzie mozna przeciez o tym pomyslec. ja wole season 2 i z tego co widze wiekszosc mirkow tez, bo to prawdopodobnie byla ostatnia wersja na ktorej wszyscy gralismy. jak weszły wingi level 3 to wszystko zaczelo sie juz pieprzyc i klimat powoli zaczynał umierac, az po 13 sezon :P
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: wlasnie przy wingach lvl 3 to bylo najciekawsze, trzeba bylo sie natrudzic chociaz troche zeby je zrobic tak samo jak z postacia na 3 poziom + do tego kanturu z eventem w ktorym dropily dobre itemy. Na 2 sezonie to eventy ograniczaja sie do BC i DS wydropienie piorka i na tym koniec z tego co pamietam.
  • Odpowiedz
ja wole season 2 i z tego co widze wiekszosc mirkow tez, bo to prawdopodobnie byla ostatnia wersja na ktorej wszyscy gralismy


@AESTHETlC: imho raczej na której najwięcej graliśmy, ja potem grałem też na s4 i s6, ale zwyczajnie mniej :P
  • Odpowiedz
  • 1
@AESTHETlC wyciągnij rozkład z wyników Expa i lecimy ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie moge się doczekać chociaż nie mam jak pomóc bo nie umiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurigag: summonerka wydaje mi sie ze byla pozniej niz na 1.04h ale nie pamietam dokladnie, skoro tak to wole zostac przy 1.02k bo od tej postaci juz nie byla taka fajna gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: Wszystkiem się niedogodzi... no i trochę mają rację ludzie, że troszkę mało osób żeby serwer sie utrzymał. Może skorzystamy z opcji zagrania po prostu na jednym serwerze, który na pewno jest long term i jest bardzo dobrze zbalansowany pod względem zarówno rozwoju, PvP i PvE. W poprzednim temacie już ktoś o nim wspominał ale zrobię to jeszcze raz. 23 lutego startuje edycja OldSquadMu MAX 30 RR, która bardzo długo
  • Odpowiedz
@Jurigag: z wikipedii mi wynika ze na s4 byla summonerka i wlasnie wtedy gra sie popsula. S3 to wlasnie postacie i wingi lvl3 + kanturu2 i kanturu3 z fajnym eventem do ktorego chcialbym wrocic. Dlatego wspominam o tej wersji ze jest troche ciekawsza. Mimo wszystko na jakim sezonie by nie stal serwer i tak zawitam :)
  • Odpowiedz