Wpis z mikrobloga

Nasza kochana #neuropa odnosi zwycięstwo za zwycięstwem. Tak bardzo by chcieli i przepowiadali, że gospodarka się zawali już za momencik, już w następnym miesiącu. A tu na złość wskaźniki nie chcą spadać. Teraz obowiązuje narracja że kryzys, kiedy nadejdzie to nas zmiecie. ()
Zwycięstwem miało być spadające poparcie rządzących. No i co? No i nic? Spoko wytłumaczymy sobie to że naród debili i w ogole ciemnogród. ()
Kolejnym zwycięstwem miała być awantura o obozy i wszystko szło doskonale. Polacy odpowiedzialni za holokaust i inne takie brednie. Jeden to nawet posunął się do stwierdzenia że to polski przedwojenny rząd jest odpowiedzialnym za wybuch IIWŚ.
Mają nas ponoć nienawidzieć wszyscy, a tu zonk, wychodzi niemiecki minister i mówi "jesteśmy jako Niemcy jedynymi odpowiedzialnymi za holocaust:. I dupa, cała narracja w psu na bude.

Jak to jest być wiecznie przegranym? Jak to jest odnosić takie "wielkie zwycięstwa"?

Zostają wam durne obrazki wrzucane masowo przez troli jak @zeppelin3 czy @Kempes.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
  • 19
@Grubsztyk: to sa twoje urojenia lub klamstwa bo nikt tak nie pisal, wrecz przeciwnie, pis rzadzi w czasach hossy wiec trudno by gospodarka miala zle wskazniki (choc samo to, ze sa kraje w ue ktore maja szybszy rozwoj jest porazka pisu)
@Pomeranian: więc kto kłamał ja czy ty? Kto ma urojenia, ja czy ty?
Nie, nie są to odosobnione przypadki, sporo kont (nie nazwę ich osobami) tu tak pisze. Wielu pisało że jak by gospodarka padła to by się ucieszyli bo "rzont upadnie, polacy przejrzą na oczy hurr durr".
Tak bardzo by chcieli i przepowiadali


@Grubsztyk: Masz szanse się teraz popisać i zaorać neurope; wrzuć jak najwięcej przykładów jak możesz. Rzekomo neurope śledzi ponad tysiąc osób, a wiec komentarzy, wpisów i znalezisk o których piszesz musi być przynajmniej kilkaset.

No chyba ze kłamiesz, lub zwyczajnie manipulujesz i wypowiedzi kilku osób chcesz przerzucić na cala grupę. No ale przecież nie zniżyłbyś się do poziomu grupy, którą o manipulacje i kłamstwa oskarżasz,
@Grubsztyk: Jak wrzucanie zdjęć własnego gówna będzie popularne na wykopie, to też będziesz wrzucał?
Jeżeli pewne rzeczy są złe, to się ich nie powiela, bez znaczenia ile osób robi dokładnie to samo.

A jeżeli chodzi o @pk347, to masz przykłady jego wypowiedzi gdzie chce, aby polska gospodarka upadła?
@whiteglove:
@prawa_reka_sorosa: jak pisałem nie będę tracił swojego wolnego czasu na udowadnianie jakimś śmiesznym randomom z internetu oczywistości. Jak znajdę chwilkę jutro w pracy to zmuszę się i pokaże. Tyle że to nic nie da bo wy i tak uruchomicie w sobie mechanizm wyparcia jak niejednokrotnie to miało miejsce.
;oczywistości


@Grubsztyk: No właśnie się z tym nie zgadzam.

Prosiłem o przykłady, ponieważ ze znalezieniem takich nie powinno sprawić problemu, skoro jest ich tak dużo.

i tak uruchomicie w sobie mechanizm


Jeszce niczego nie udowodniłes, piszesz ciągle o "oczywistości", a dowodów brak. Skoro to takie oczywiste, to znalezienie kilkunastu przykładów nie powinno Tobie zająć więcej niż 10 minut.