Wpis z mikrobloga

Zrobiłem badania po 2 miesiącach, właśnie przyszły wyniki. Lepsze niż OSTATNIO

Ogólnie ta cała przemiana nie jest taka prosta jak myślałem. Alkoholu jak mówiłem już nie piłem, jedynie na feriach ale nie da się nie napić piwka na stoku. W święta, czy nawet podczas chrzcin byłem trzeźwy.
Styczeń niestety mocno zaniedbałem z siłownią, po nowym roku przez ogromne tłoki trenowałem w domu nad kondycją XD potem były ferie i narty, po nartach zdychałem z tydzień xD potem ostry zapierdziel w pracy i brak czasu na cokolwiek...
Jestem na siebie zły bo dałem ciała przez te 30 dni dlatego w lutym dam z siebie 121,37%
Dziś ustalimy nowy plan treningowy i dietę.

Waga na dziś to 79kg, najniżej zanotowane 77,5, w bicku przybyło 1,5cm ale zorientowałem się że jeden jest mniejszy od drugiego o centymetr, prawa łapa większa, ciekawa czemu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
w pasie na ten moment 97 XD najniżej co zanotowałem to 96. Brzuch wygląda dużo lepiej niż podczas pamiętnego wpisu XD ale kolejne zdjęcia dopiero za miesiąc.

Co do #bjj to w poniedziałek prawdopodobnie lecę na pierwszy trening i po nim zdecyduje czy to dla mnie czy nie.

#oskarmcgregor
#mikrokoksy #silownia #dieta
Pobierz O.....9 - Zrobiłem badania po 2 miesiącach, właśnie przyszły wyniki. Lepsze niż OSTAT...
źródło: comment_L3R8r7dh8Dp0dXn8u2HrnsMWa5oYXYXf.jpg
  • 29