Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Ten tydzień ciężki, jakoś nie potrafię po tym zatruciu dojść do pełnej regeneracji, praktycznie zawsze mam styrane mięśnie z treningu na trening. Jedyny plus to widzę, że w pierwszych 2 powtórzeniach w metodzie Spinazzolli, mam większe #!$%@?ęcie, ale już z każdym kolejnych jest coraz gorzej, zmniejszyłem póki co trochę objętość przez to. Jeśli następny tydzień będzie taki sam to kolejny już deload i sprawdzanie maxów (już i tak kończy się 5 tydzień). Aa zapomniałem chyba też wcześniej wspomnieć, że dipy w piątki robię o takie https://www.youtube.com/watch?v=yXxQGgwB_FU - rto dip with forward lean, czy jakoś tak to się zwie :) A tak poza tym:
Podciąganie z ciężarem +40kg - no tu trochę poszalałem, z kumplem z którym na co dzień trenuje poszliśmy na trening z większą paczką jego kumpli i tak jakoś wyszło, ponieważ pokazali mi ciekawy sposób, że jak np nie dam rady się podciągać dalej w serii z takim ciężarem, to ktoś od "tyłu" mnie pcha do góry i robię negatyw i tak aż nie dobije 4-5 powtórzeń - MASAKRA. Sam z takim ciężarem robiłem 2-3 powtórzenia w serii, a resztę mi pomagali :)
OHP 50kg 5x5
Hantle pod elevator muscleup 16kg 5x5 - izi, za tydzień 18kg albo 20kg nawet
Pistolet squats 3x4

Ciekawostka
Taka dość krótka, ale pewnie poruszy wielu z was ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dlaczego ludzie nie podciągają się w pełnym zakresie ruchu? W skrócie - bo przeważnie nie mają siły (lub słuchają mitów, że sobie rozwalą stawy).

Zdjęcie
Brakuję mi jakiś sensownych zdjęć swoich aby dodać, więc wrzucam moje śniadanko, białkowy omlet, przepis:
- 3-4 białka jajka (( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk),
- koperek,
- olej rzepakowy,
- łosoś 100g,
- ser camembert,
- trochę słonecznika.

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy
sokool - #sokoolrings

Ten tydzień ciężki, jakoś nie potrafię po tym zatruciu dojść...

źródło: comment_NRDNaLFgAk7CjzCNmF1qgidqNhjw1MFm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@fenis: Zawsze mówie, że za długi :D około 5 lat :) ale trochę błądziłem po drodze no i kontuzje :) Niestety nic Ci nie powiem o niej bo nie czytałem.
  • Odpowiedz