Wpis z mikrobloga

  • 44
Ja p------e w szkole jak w lesie k---a.

"Nie mogę Ci pokazać kartki z ocenami bo to dla twoich rodziców " - wychowawczyni

A co to moi starzy się uczą czy ja

No co k---a jest żebym ja nie wiedział jakie mam oceny dokładnie.

#patologiazewsi #licbaza
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sash_a tylko, że ona ma obowiązek ci to pokazać chyba, za to nie może powiedzieć jaką masz ocenę przed forum klasy, chyba że się zgodzisz (np. Jak masz idziennik to nie może wyświetlić ocen na rzutniku, a czasem tak się dzieje)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Isnen sparaw wygląda tak że babka spisała oceny na kartki poczym zrobiła zdjęcia i do rodziców. Zamaist dać nam kartki to je w--------a do śmieci wy ty k---a fy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Isnen nie no oddają ale wiesz nigdy nie pamiętasz dokładnie jakie masz oceny ze wszystkiego + polowy nie wiesz bo nauczyciele nie mówią. P------a akcja xD a ona dalej siedzi i NIE I C--J BO TO DLA RODZICÓW
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Isnen ale rozumiesz to że ona nawet samych kartek nie wysyła tylko zdjęcie więc może mi dac moja kartkę ja p------e xD jak mam traktować takie osoby poważnie
  • Odpowiedz
@Sash_a: Ja wiem, że młodość, ale czas wejśc w dorosłe życie.
http://www.rp.pl/Edukacja-i-wychowanie/311129904-MEN-Ocenione-klasowki-i-kartkowki-szkola-musi-na-biezaco-przekazywac-rodzicom.html

2. Oceny są jawne dla ucznia i jego rodziców. W szkole policealnej oceny są jawne dla ucznia.


Telefon w kieszeń, włącz nagrywanie i idź do dyrekcji zgłosić problem. Jak dyrekcja się wypnie idź wyżej. Jak postraszysz urzędasa wyższej rangi urzędasem to szybko mu zmięknie fujara.
  • Odpowiedz
Co ja mogę jak baba mówi nie i c--j.


@Sash_a: No to napisałem - idź do dyrekcji. Jak to nie pomoże to pisz do MEN. Wszystko nagrywaj, albo nawet pisz pisma. No, chyba że chcesz tylko ponarzekać, zagryźć zęby i nic z tym nie zrobić.
  • Odpowiedz