Wpis z mikrobloga

Zdarzyło się komuś, żeby Gearbest nie odpisywał na zgłoszony Ticket? Przesyłka nie przychodzi do mnie od 85 dni. Na główny ticket odpowiedzili, że mam czekać do Jan 05, 2018. Jest już 1.02. Napisałem z trzy wiadomości, że deadline już minąl. I #!$%@? nic nie odpisują. Po prostu się na mnie #!$%@?. Od 05.01 jest cisza.

W odpowiedzi na ticket podali jakiś fejkowy numer listu przewozowego: RS949049247EE
A w zamówieniach, przy tej wysyłce mam: 959658951109 (SF eParcel) - Tracking działa tylko na 17track.
https://t.17track.net/pl#nums=959658951109

Pokazuje informację, że:
2018-01-11 20:38
Europe Distribution Center, 【Europe Distribution Center】 Shipment transiting to destination country

No i oczywiście 959658951109 - Temin Upłynął

#gearbest #chinskiecuda
  • 9
@mamFAJNYnick: mi jakieś pierdoły dwa razy nie doszły, ale wysyłali drugi raz. Najpierw, żebym sprawdził na poczcie i inne srele morele, ale później zawsze hajs albo ponowna wysyłka. Tyle, że ja na GB i BG zawsze płacę przez PayPala właśnie.
@audiokoks:
@audiokoks mi się jeszcze nie zdarzyło żebym GB musiał PayPalem nawet straszyć, sami po ludzku odpowiadali. Raz przyszedł mi uszkodzony zegarek - filmik i refund. Dwa razy nie doszły mi paczki - raz refund a drugi (obecnie) to resenda mi zrobili na Nitecore Tube przez DPD ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale w razie czego i tak zawsze płacę PayPalem.