Wpis z mikrobloga

W tym materiale jest powiedziane, że wszystkie pieniądze ze zbiórki trafią do dzieci Mackiewicza (obecnie jest ponad 600k), ale w takim razie kto zapłaci za helikopter? Mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione i pojawią się oficjalne informacje od rządu i kasa nie pójdzie z budżetu.

#nangaparbat #mackiewicz
Pobierz R187 - W tym materiale jest powiedziane, że wszystkie pieniądze ze zbiórki trafią do ...
źródło: comment_fJENLBJkjEKpMR9O14Mz310s4b1TPqE4.jpg
  • 32
@R187: Nic nie jest ukrywane, wszystkie informacje o rozliczeniu są podawane na bieżąco przez MSZ, więc nie wiem po co to podgrzewanie i tak już negatywnej atmosfery wokół finansowania akcji. "Strona francuska zobowiązała się do współfinansowania prowadzonych działań. Ostateczne podsumowanie rozliczeń finansowych nastąpi po powrocie ekipy ratowniczej do bazy wyprawy na K2 - informuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych po akcji ratunkowej na Nanga Parbat". Wiadomo jeszcze, że Francja jak na razie wyłożyła
@R187: dla mnie beka z ludzi wplacajacych na te zbiorke. Kim ten facet sie roznil od typowego Kowalskiego, ktory sie #!$%@? autem jadac do pracy? Przez te kilka dni, co o tym jest glosno, tysiace dzieci zostalo osieroconych, ale jakos nie robia zrzutek. Ten czlowiek byl debilem bez mozgu i nieodpowiedzialnym czlowiekiem. Ja od 3 roku zycia wychowuje sie bez matki, bo wracajac do domu z pracy #!$%@? sie w nia
@lilsss: No schematycznie napisana wypowiedz. Przeciez to jest jasne, wiec po co w ogole piszesz takie posty? A moge zapytac czy wplacilas jeszcze komukolwiek w swoim zyciu pieniadze na osierocone dzieci? Jesli tak, to w ajim przypadku? To wszystko zwiazane z nim jest medialne i dlatego tacy wlasnie idioci jak Ty wplacaja pieniadze, a nie myslisz o innych ludziach. Jestes hipokryta i dowartosciowujesz swoje nedzne zycie poprzez wplacanie pieniedzy innym idiotom.
@fillipka: Gdzie rodza takich debili?( ͡° ͜ʖ ͡°) Boze, serio az jestem w szoku xDD Jestem idiotka bo pomagam? hahhaha Moge przelewac swoj hajs komu chce i na co chce. Nie, nie przelalam nigdy pieniedzy na osierocone dzieci, musze? Na swiecie nie zyja tylko osierocone dzieci, inni tez potrzebuja pomocy. Matko jaka idiotka xDD
@lilsss: jestes idiotka, bo nie wiesz czemu przelalas pieniadze jemu, a tysiacom innych dzieci osieroconych dzisiaj nie pomoglas ani groszem. Dlaczego wybralas dzieci akurat tego Pana, zeby im pomoc?
@fillipka: mam ci sie tlumaczyc? Przelalam bo jest mi ich bardzo szkoda i po prostu chcialam im pomoc. Nie musze pomagac osieroconym dzieciom. Szkoda, ze tobie kiedys ktos nie pomogl, moze nie bylabys teraz taka tepa dzida ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fillipka: Własnymi emocjami/uczuciami, nie ma innej odpowiedzi na to pytanie. Każdy wybiera osobę, której chce pomóc, z tego samego powodu - bo ta osoba wzbudziła współczucie, smutek, żal, jakąś reakcję emocjonalną. Naprawdę trzeba Ci tłumaczyć takie rzeczy?
@lilsss: osmieszasz sie sama. Powiedzialas wczesniej, ze nigdy nikomu nie pomoglas finansowo. Przypuszczam, ze masz min. 20 lat. Potrzebowalas naglosnionej medialnie tragedii, zeby zajrzec do swojego portfela i podzielis sie jego zawartoscia z innymi ludzmi. Takze, jak juz tak bardzo szkoda Ci osieroconych dzieci i chcesz im pomagac, to dla Twojej informacji tydzien temu, miesiac temu, rok temu i codziennie znajdziesz takie osoby szukajace pomocy.
@giovan-a: tak, bo nie rozumiem ignorancji na ogarniajacy Cie swiat. Czy naprawde potrzebujesz medialnego szumu, zeby zaiteresowac sie pomoca innym ludziom? Nie neguje pomocy samej w sobie i nigdy tu tego nie napisalem. Moge powklejac Ci mase artkulow o ludziach bardziej bohaterskich od tego balwana, ktorzy zostawili swoje pociechy, bo nie mieli innego wyboru. Ty ogarniasz zycie, czy robisz to co stado innych ludzi i nie umiesz myslec samodzielnie?