Wpis z mikrobloga

@ZdenerwowanyBialorusin: @kibellos: @jombl: Ja tylko dopytam bo też planuję zakup (kupię i tak ale chętnie się dowiem). Czy powtarzalność jest porywnalna do far cry 4? FC mi się mega podobało...przez pierwsze 2-3h, potem powtarzalność tego wszystkiego dała o sobie znać, ciągle takie same strażnice, identyczne wydarzenia karmiczne. na początku myślałęm, że to będzie pierwsza gra, którą przejde na 100% ale potem zmienilem zdanie, koniec końców i tak byłem zadowolony
@Mega_Smieszek: Zależy kogo się spytasz. Każdy ma inny gust. Dla mnie obok Uncharted i TLoU, HZD to najlepsza gra w jaką grałem.
Za to Bloodborna porzuciłem po kilku godzinach, bo mnie znudził - zero fabuły. W Wiedźmina 3 też pograłem kilka godzin i odstawiłem - jakiś taki drewniany - na razie nie ciągnie mnie, żeby do niego wrócić.
@G_Addams: Tylko jak mam się "zachwycać" fabułą przez te beznadziejne dialogi? W ogóle nie chce mi się zagłębiać z tego powodu w zadania poboczne (podobnie miałem z AC Origins). W gameplayu ciekawa jest tylko walka (i to wyłącznie na dystans bo w zwarciu to jakaś porażka jest), a np. taka eksploracja jest skopana chociażby przez to, że w wiele miejsc trzeba skakać a wygląda to tak jakby przenieśli ten element żywcem