Wpis z mikrobloga

@rdy: Miałem to samo, póki co sytuacja się nie powtórzyła. Jak drugi raz mi przekierują bez mojej zgody to rezygnuję z tej firmy.
@Szimu: @hasztag_andrzej: Owszem, tak było. Teraz dostajesz informacje, że Twoja paczka jest w innym paczkomacie i tyle. Nie masz możliwości wyboru.
@Reezu: lol...
Ja mam samochód, ale do paczkomatu lubię zawsze się np przebiec albo pójść na pieszo po pracy. Akurat ten co mi przekierowali nie jest wiele dalej ale #!$%@? mnie takie coś
@rdy Weź, u mnie to ciągle korki są więc jedyny opłacalny transport to miejska XD a tak to 5 godzin na piechotę w jedną stronę XD + 30 minut na magazynie szukali paczki xD
@rdy: od listopada co najmniej Mircy pisali, że im przekierowało bez ostrzeżenia, także nic nowego (a oczywiście, tak jak teraz, inni Mircy na to że jak to, przecież niemożliwe, bo przychodzi link do kliknięcia)
@rdy: In Post to najgorsza patologia, ostatnio jak zamówiłem paczek to szła tydzień (w okolice katowic) z Torunia do Bielska, potem do Rybnika, z powrotem do Bielska, potem do RZESZOWA, Bielsko, Rybnik, i dopiero do mnie.