Wpis z mikrobloga

@steemm: #!$%@? gorzej że nic lepszego nie ma xD
Poczta - żenada, ostatnio musiałem babie dyktować nr paczki bo twierdziła że jej nie ma. Oczywiście awizo nie dostałem bo po co, paczki też nie.
Inpost polecony - to to jest żenada totalna, #!$%@?ą odbiór gdiześ 30-50km od miejsca zamieszkania
Inpost paczkomaty - do dziś byłem zadowolony, bez problemów. Jak to jest jednostkowy przypadek to spoko, jak się będzie powtarzać to źle
@rdy Nigdy nie miałem problemów z Inpostem a zamawiam przez nich dość często. Zawszę się dziwię jak ktoś piszę, że znowu mu paczki nie dostarczyli albo wywieźli na drugi koniec miasta.
Zaczynam po części rozumieć #!$%@? kurierów.

Paczki nie da się dostarczyć do paczkomatu, bo jeden z drugim baran zamiast iść po swoją paczkę traktuje ją jak przechowalnie i odbiera ostatniego dnia.

Ale nosacze nie potrafią tego zrozumieć

"KUHHHWAHHH ZAPŁACIŁEM 8.50 ZA DOSTWĘ DO PACZKOMATU! 8,50! JESTEM KUHWAH KIMŚ!!!!"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdy: Mi przekierowali do paczkomatu, który okazał się sklepem otwartym do 20, czyli nie mogłem tradycyjnie o 1 w nocy odebrać paczki. Mało tego, dzień później mi tę paczkę zabrali do centrali, bo tylko 24 godziny w takich sklepach trzymają. Przywieźli do docelowego paczkomatu kilka dni później po ponaglających telefonach. Wybaczyłem im, bo to było przed świętami, mieli wtedy ostry #!$%@?. I tak dobrze, że paczkę w końcu dostałem.
@rdy Ale oni wysyłają SMS czy mejla. Czy zgadzasz się jeśli paczkomat będzie pełny to dają paczkę do innego. Jeśli się nie zgadzasz masz odesłać SMS Ale wtedy paczka będzie czekać aż zwolni się miejsce. Przecież jeśli jest pełny to nie wyciągną czyjejś paczki z jej do kosza nie wyjebia aby twoja dac. Na pewno dostales takie pytanie Ale czytanie ze zrozumieniem boli. Nie odpisales że się nie zgadzasz więc uznali że
@rdy: Też tak miałem - zamówiłem do paczkomatu na stacje benzynową, żebym mógł spokojnie podjechać późnym wieczorem, mieć się gdzie zatrzymać i odebrać. To dostaje SMSa, że przekierowana do punktu odbioru czynnego do 18.00 przy ulicy, gdzie znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem.
@rdy: do mnie dzisiaj dzwoniła babeczka z inpostu z pytaniem czy mogą przekierować paczkę do innego paczkomatu - mam go po drodze i tak, ale ciekaw jestem postępowania gdybym się nie zgodził :D
@zorq:
jak były jeszcze te powiadomienia smsowe o zgodzie na zmiane to za każdym razem odmawiałem i nigdy nie było żadnego opóźnienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rdy: Bez kitu, mam dziś dokładnie taka samą sytuację. Sms nie dostałem, tylko informacje, że moja paczka wylądowała w całkiem innym miejscu.
Ale... Sprawdziłem maila. Dostałem jednym rzutem maila o tym czy mogą przekierować, informacje o przekierowaniu i informacje gdzie mam odebrać paczkę. Choć przyznaję, że dali mi 30 minut na odpowiedź, bo tyle czasu minęło od 1 do 3 wiadomości.
Po cholerę wybieram paczkomat jak i tak odbiór jest w