Wpis z mikrobloga

@mati9815 Do 30k? :O Ja patrzyłam OD 30k. Celowałam w poliftowego, w automacie, no i oczywiście benzyniaka, bo już miałam dość diesla. Myślę, że dużą rolę odgrywa tutaj rocznik. Clk z 2002 roku na pewno nie będzie jakoś super drogie niż takie z 2007 :P Z tego co czytałam, to poliftowe są prawie w 100% ocynkowane, także jak znajdziesz bezwypadkowy egzemplarz, to nie powinna wyskoczyć Ci rdza. Full wyposażenie też kosztuje. Jeżeli
  • Odpowiedz
@mati9815 Nie brałabym auta od handlarza z komisu. Żeby kupić od nich ładny, bezwypadkowy egzemplarz, to chyba trzeba mieć szczęście :P Ten drugi jest taki tani, bo jest z poczatku produkcji i właściwie nic nie ma. Jedynie tempomat jest jakimś dodatkiem. No i ta rdza na klapie... To już twój wybór, mi by to przeszkadzało. Bardzo.
  • Odpowiedz
@Evoluszyn: Pomijając, że handalarz. Mi zależy na podgrzewanych siedzeniach, skóry etc musi być, ale co ogolnie tak? Co gdybym znalazł z 2002r od osoby prywatnej z dobrym wyposażeniem? 20k za początek produkcji to norma?
  • Odpowiedz
@mati9815 Oj, tutaj to nie wiem. Ja szukałam od 2005 roku i na wcześniejsze modele nawet nie patrzyłam. Ale jak takie chodziły za 30-45k, to starsze pewnie będą koło 25k. Albo troszeczkę więcej. Swojego kupiłam za 32k, 2005r., wersja elegance, jedynie czego nie mam to nawigacji i tych super dobrych głośników :P
  • Odpowiedz
@mati9815 Ciężko jest mi stwierdzić. Strzelam, że w okolicach 25k mógłbyś już coś sensownego znaleźć, jeżeli będzie przed liftem. Może ktoś wystawi ładne w209 w okazyjnej cenie.
  • Odpowiedz