Wpis z mikrobloga

@isInteger: Ja tam zwykle kupowałem większą ilość na Popularnym Portalu Aukcyjnym, to mi się przesyłka rozkładała i wychodziło taniej niż w sklepie. A wybór nieporównanie większy. Niestety ulubionych sprzedawców mi portal wciął przy jakiejś reorganizacji.
@isInteger: jak gdzieś wypatrzysz coś od Vikinga to polecam, wogóle nie mentolowe (nawet miętowa), bardzo aromatyczny, ciemny i niezwykle mocny tytoń. Osobiście je tak lubię, że specjalnie zamawiam czasem z UK, bo w moich stronach nie idzie ich dostać w sklepach. Zwłaszcza polecam Spear i Thor's Hammer. Poza tym to polecam mieszanki na bazie Białego Słonia, ostatnio na nich cały czas jadę. Sam Słoń jest taki sobie, ale ma dużo nikotyny
@isInteger: Packard nie jest jakis mocny, w dodatku jest słodki. Fajny dość jest eukaliptusowy President i lekko anyżkowy Lowen-Prise - ale to tez nie są mocne tabaki, mówię to ja, jako różowy pasek. Absolutnym mistrzostwem jest Fichtennadel od Bernarda - sosnowy! Niestety dostępny tylko w jakichś lepszych sklepach tytoniowych
@isInteger: Jeśli nie odstraszają Cię niearomatyzowane tabaki, to Viking Dark... Ciężka, drenująca zatoki i całkiem wilgotna tabaka o średnim zmieleniu i ciemnej barwie.
@Tutanchanon: Ale to już jednak trzeba takie lubić, każdy komu dałem spróbować takiego Schmalzera kto tam od czasu do czasu sobie lutnął, zawsze mówił że nie smakuje, są charakterystyczne, więc tutaj ciężka sprawa moim zdaniem.