Wpis z mikrobloga

Prace zakończone, jest nieco lepiej niż było . Kolejne plany to dokupienie trochę sprzętu, w najbliższym czasie pewnie około 2k funtów trzeba będzie doinwestować ale rozłoży się to w czasie na 2-3miesiące więc bólu nie będzie. Dodatkowo pod koniec lutego wybieramy się na czterodniowe szkolenie z detailingu zarówno wnętrza pojazdu jak i z zewnątrz. Szkolenie od A do Z włącznie z kładzeniem ceramiki. Mam nadzieję, że w okolicach czerwca uda się już skompletować większość potrzebnych rzeczy do działania i mieć już pełną ofertę usług związanych z detailingiem.

Pełna galeria https://drive.google.com/drive/folders/16xweXRHtr04ecM-DjrWcY6BsL5_u_ZSW

#detailing #cardetailing #uk #barnsley #lanzabarnsley
Lanza - Prace zakończone, jest nieco lepiej niż było ᶘᵒᴥᵒᶅ. Kolejne plany to dokupien...

źródło: comment_Urpgrzbw7hJ4ALaUuwFSM8TS4TFxzk0q.jpg

Pobierz
  • 8
@kurvvawszystkozajete: Zdjęcie nr 33 ukazuje co mniej więcej zostało ściągnięte. Mam jeszcze gdzieś coś jednego maski cyknięte ale później już nie strzelałem nic ze światłem bo nie było na to czasu, kolejne auto wjeżdżało zaraz po tym. To nie jest pełna korekta lakieru bo takie auto nadaje się do lakiernika a nie do korekty lakieru. Celem było tutaj odświeżenie za sprawą usunięcia oksydacji lakieru oraz lekkich i nieco większych swirli. Część
Lanza - @kurvvawszystkozajete: Zdjęcie nr 33 ukazuje co mniej więcej zostało ściągnię...

źródło: comment_t0Q2z8NzSKsUKFxZfOoQz9phH42CVA9w.jpg

Pobierz
@Lanza: przy takim oświetleniu to po paście tempo efekt będzie powalający xD no i w #!$%@? grasz, na fotce z 50/50 nawet IPĄ nie przetarłeś żeby zmyć wypełniacze po paście ;) potem jeżdżą takie auta od garażowych detailerow całe w holsach bo przecież przez pierwsze kilka myć nie było widać xD polerka, spoko. z detailingiem tu bym nie szalał.
@Ricky_Spanish: na fotce z 50/50 nawet IPĄ nie przetarłeś
Po czym tak stwierdzasz? Było przecierane czystą IPA. Może jest gdzieś niedotarte, jeśli chodzi o lewą stronę gdzie łączy się 50/50 to nie pasta a niedopolerowany element, jeśli chodzi o to smugę to albo światło albo niedotarta pasta. Nie robiłem tego zarobkowo jeśli chodzi o zewnątrz ani też nawet nie wziąłem za to, żeby się za materiał zwróciło. Było to robione w