Wpis z mikrobloga

@rozowyprzezduzer: No to warto jest takie rzeczy zaznaczać od razu. Chociażby taka, że jeśli ktoś jest bliżej Twojemu pokoleniu, to łatwiej jest się z taką osobą dogadać, pod różnym kątem, bo ma do pewnego stopnia zbliżone doświadczenia z otaczającej go rzeczywistości. Aczkolwiek nie ma jakiejś konkretnej reguły, wiesz, postrzegaj człowieka przez pryzmat tego jaki jest, a nie kim jest, bo się można grubo pomylić.
@rozowyprzezduzer: ja spotykam się z dziewczyną, dobra kobietą, starszą o 10 lat (level 24 jestem), a z wyglądu ma 25.

Plusy wynikają głównie z charakteru i doświadczenia życiowego:
- ogarnięta
- doświadczona #pdk
- nie odwala żadnych akcji z pogranicza borderlajnu i niedorozwinięcia umysłowego

I to mi się bardzo podoba, bo czasami prywatnie załącza mi się tryb mężczyzny 30-letniego po przejściach. Żadna 20-letnia siksa by tego nie ogarnęła.
@rozowyprzezduzer: Jestem w kolejnym (chyba już ostatnim :)) związku z młodszym facetem (co prawda tylko o rok, ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wcześniej był przez 7 lat facet młodszy o 3 lata (toksyczny związek, uświadomiłam sobie dopiero po czasie), rok z młodszym o 4 lata itp ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ogólnie rodzina się ze mnie śmieje, że zamiłowanie do młodszych mam po