Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili :
Babka wrzuciła na forum mojej miejscowości prośbę, czy ktoś nie ma może ciągnika, bo zakopała się w błocie, i nawet laweta wjechać nie może. Ciągnik mam,stara 60-tka, co to dla niej po błocie pojeździć - co prawda unieruchomiony na zimę, ale to nie problem, wystarczy wody wlać do chłodnicy i bloku i będzie na chodzie. Myślę sobie : Prawie noc, trochę p----i za oknem,no ale kobieta w potrzebie... Piszę w wiadomości prywatnej gdzie stoi tym samochodem, i dostaje wiadomość : C--j cie to.


Do tej pory zbieram szczękę z podłogi

#truestory #logikarozowychpaskow
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx: wiesz opie, nie dziwne to, mogly się pojawic sępy by to wykorzystac. Mogles jej chociaz zdjecie ciagnika wyslac , albo bardziej tresciwą wiadomosc. Pamietaj ze jak chcesz komus.pomagac to musisz miec twarda dupę
  • Odpowiedz
  • 1
@robertx a napisałeś od razu ze masz ciągnik i pomożesz? Czy po prostu pytanie gdzie stoi? Wiem, że to pewnie brzmi irracjonalnie dla ciebie, ale może pomyślała ze jesteś jakimś creepem, który zaraz do niej przyjedzie (jest ciemno, stoi na zadupiu). Taka była moja pierwsza myśl, nic innego nie mogę znaleźć na jej usprawiedliwienie, tylko to że źle odczytała twoje intencje.
Bo tak szczerze - czeka na pomoc, jest w dupie,
  • Odpowiedz
Znane są takie akcje. Laska pewnie zapomniała o ogłoszeniu, była myślami w innym miejscu, dostaje wiadomość, nie skojarzyła z jakim wątkiem się ona łączy i pomyślała, że jest "podrywana" czy coś. A że jest patologią no to widać.
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx błagam wyślij jej zdjęcie ciągnika i napisz jej jak pisałeś że w takim razie to "C--J MNIE TO" Koniecznie z dużych liter i pogrub czcionkę!
  • Odpowiedz