Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili :
Babka wrzuciła na forum mojej miejscowości prośbę, czy ktoś nie ma może ciągnika, bo zakopała się w błocie, i nawet laweta wjechać nie może. Ciągnik mam,stara 60-tka, co to dla niej po błocie pojeździć - co prawda unieruchomiony na zimę, ale to nie problem, wystarczy wody wlać do chłodnicy i bloku i będzie na chodzie. Myślę sobie : Prawie noc, trochę piździ za oknem,no ale kobieta w potrzebie... Piszę w wiadomości prywatnej gdzie stoi tym samochodem, i dostaje wiadomość : #!$%@? cie to.


Do tej pory zbieram szczękę z podłogi

#truestory #logikarozowychpaskow
  • 60
  • Odpowiedz
No i troche #polska.

@karabli: XD Tjaa... bo jak patologia, to na pewno tylko w Polsce. Weź się pierdyknij w łeb, ale to tak podwójnie, bo sadzisz głupoty jak potłuczony, a rzeczywistość masz bardzo czarno-białą. XD
  • Odpowiedz
bo jak patologia, to na pewno tylko w Polsce


@simperium: #!$%@? mnie obchodzi patologia za granica. Mamy spelecznie kilka rzeczy do naprostowania i to jest fakt. Jak chcesz sie pocieszac, ze 'za granico tez tak robio', to Twoj wybor. Mnie zagranica kola dzwona lata, grunt, zeby w Polsce szlo do przodu. A zeby szlo, trzeba identyfikowac i wytykac problematyczne obszary.
  • Odpowiedz
Piszę w wiadomości prywatnej gdzie stoi tym samochodem, i dostaje wiadomość : #!$%@? cie to.


@robertx: podziel się tym publicznie na tamtym forum, pod jej wiadomością :)
  • Odpowiedz