Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy w polskim internecie istnieje większy szkodnik niż Stanowski ( @Krzysztof_Stanowski ). Gość ma duży zasięg bo aż 216 k obserwujących na tt, wypowiada się na każdy możliwy temat od medycyny, polityki, gospodarki, kinematografii, historii, ekonomii, etyki, prawa i aż po himalaizm zimowy.Nie wiem czy zdał maturę, studiów na pewno żadnych nie ma, taki wiejski filozof któremu wydaje się że coś wie ale ta wiedza jest bardzo powierzchowna, często oparta tylko na intuicji, stereotypach i ludowych mądrosciach. W sumie byłoby to tylko śmieszne gdyby nie fakt, że w tych swoich wpisach często obraża, rani i osądza ludzi którym cieżko się bronić przed człowiekiem z takim zasięgiem.
Zarzeczny kiedyś go ładnie podsumowal: "Jemu brakuje bardzo dużo wiedzy. Zawsze zwracałem mu uwagę, że kiedyś to wyjdzie. Bo nie wystarczy kochać Barcelonę i mieć lekkie pióro. Trzeba jeszcze coś wiedzieć, nie tylko o piłce i prostych sprawach."
#stanowski #weszlo #himalaizm #nangaparbat #pilkanozna #twitter
g.....i - Nie wiem czy w polskim internecie istnieje większy szkodnik niż Stanowski (...

źródło: comment_BvN0bzfAelcRzG6AyIiNXmozcUhPnGxC.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grucki: > Nie wiem czy w polskim internecie istnieje większy szkodnik niż Stanowski >
jego ocena komentowania wszystkiego może i prawidłowa... ale nazywanie go największym szkodnikiem po tym jak istotnie przyczynił się do zbiórki setek tysięcy (chociaż to już raczej > 1 miliona) złotych w ramach #dobrowraca jest raczej niesłuszne
  • Odpowiedz
@grucki co do Stanowskiego się zgadzam, ale Zarzeczny to w sumie był taki sam szaman i mistyfikator. Do tego dochodziła megalomania. Gość pociskal straszne brednie, a wszędzie chwalił się swoją erudycją i inteligencją.
  • Odpowiedz
  • 1
Lubie chlopa, dobrze sie go czyta w tematach pilkarskich a i czasem mądre zdanie napisze w tematach o ktorych nie ma wiekszej wiedzy, ale niesamowicie mnie #!$%@? jak szczeka w sprawach takich jak własnie ratowanie Mackiewicza.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zdał maturę, studiów na pewno żadnych nie ma, taki wiejski filozof któremu wydaje się że coś wie ale ta wiedza jest bardzo powierzchowna, często oparta tylko na intuicji, stereotypach i ludowych mądrosciach.


@grucki: Ludzie lubią taką chłopską mądrość, osoby które potrafią posiadać dosadne zdanie w każdym temacie, wypowiadać się z pozycji eksperta, bez cienia wątpliwości. Popatrz na najpopularniejszych publicystów, to są osoby które napiszą felieton w każdym
  • Odpowiedz
@grucki: To samo tyczy się politykom - w Internecie najpopularniejszy jest pewien pan w muszce, który posiada zdanie na każdy temat, od wolności i praw człowieka, przez gospodarkę i geopolitykę, na urbanistyce, logistyce, ekologii czy globalnym ociepleniu skończywszy. Ważne aby wypowiadać się pewnie, formułować jak najbardziej skrajne poglądy i nie akceptować żadnego argumentu drugiej strony, a wszystko przedstawić w taki sposób aby do zrozumienia wystarczała najbardziej podstawowa wiedza, najlepiej przy
  • Odpowiedz