Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: jak ocenisz to co sie dzieje po mrówkach? anime było fajne, ale mialo dla mnie slabe momenty jak np. wyprawa po zakutego w kajdany przez rodzinę białaska i cały arc z tym bombiarzem i kartami

widzę ze teraz jest motyw z kurapiką czy jak mu tam było, przypomina to ten arc gdzie mścił się za swój klan?
@Segr3gator: Obecnie zostawiliśmy Gona i Killuę z siostrą. Nie wiemy za bardzo co się z nimi dzieje poza tym, że ten pierwszy próbuje odzyskać umiejętności związane z Nen. Dalej mamy wstęp do obecnego arcu skupiający się na Gingu i organizacji wyprawy na Mroczny Kontynet, a po tym rozpoczyna się podróż statkiem należącym do jednego z potężniejszych władców w tym uniwersum. Ten korzysta z okazji aby przeprowadzić walkę o sukcesję między swoimi
@jaqqu7: w tym rozdziale dodał jakieś mafie ale pewnie to znowu będą jakieś #!$%@? na strzała :P Ciekawe jest dla mnie to, że PT które chce ukraść coś z górnych poziomów nareszcie może trafić na równych sobie przeciwników - oczywiście na Hisokę i Kurapikę ale też na Zodiaków oraz te całe duchy nen chroniące książąt. Sami książęta i król też mogą być silni (któraś z kolei wojna sukcesyjna jako eugenika mająca
@GeneralX: Goda nieco lepiej nam to dawkuje, a tutaj Togashi niezły info-dump nam zrobił. Może byłoby to lepiej śledzić gdyby nie hiatus x hiatus co chwila, a tak mamy Ginga z ekipą, syna Netero, króla, każdego z poszczególnych książąt, PT, gdzieś ukrytego Hiskę, mafię, Kurapikę z ekipą....
@GeneralX: Ogólnie mam wrażenie, że Togashi ilością tekstu chce przykryć fakt, że rozdziały nie wychodzą zbyt często w ostatnich latach i nadrobić w nich tyle historii ile to tylko możliwe.