Wpis z mikrobloga

Dobra, poczytałem sobie o tym Xiaomi Remi Note 4 i okazało się, że jest pierdyliard wersji tego smartfona. Na początku w miarę ogarniałem czym się różnią i który jest bardziej opłacalny, ale po 2 dniach wszystko mi się pomieszało i nie chce mi się od początku tego sprawdzać.

Dlatego zapraszam Wykopowych ekspertów do wzięcia udziału w ankiecie, która choć trochę pomoże mi przy zakupie wyżej wspomnianego Xiaomi.

#xiaomi #xiaomilepsze #smartfon #android #telefony #pytanie

Który procesor w Xiaomi Redmi Note 4 jest wydajniejszy?

  • Snapdragon 625 91.4% (32)
  • MediaTek Helio X20 2.9% (1)
  • Polecam inny telefon w komentarzu 5.7% (2)

Oddanych głosów: 35

  • 12
@Polish_Lewak no do 900zł to w sumie do wyboru jest wspomniany Redmi Note 4 w wersji 4/64.
Ewentualnie trochę droższy jest Mi A1, a tańsze to wersja Note 4 w wersji 3/32.
Ogólnie Mediateki jak widać po ankiecie są dosyć mocno odradzane. Wersja na Snapie bardzo długo trzyma na baterii, nie grzeje się tak jak Mediatek. Więc to byłby najlepszy wybór w tym przedziale.
@MiSpot: Zdecydowałem, że kupie Redmi Note 4 4/64. Tylko tutaj znowu można dostać #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedni piszą, że dostali w aluminiowej obudowie, drudzy, że w plastikowej. Inni, że ich aparat różni się od aparatu, który ma ich znajomy w tym samym modelu XD

Na Waszej stronie nie nie ma czarnego modelu, a szkoda, bo tylko czarny mnie interesuje. Wiadomo, kiedy będą?