Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, himalaistów nie wolno krytykować bo "mają pasję" co automatycznie czyni z nich półbogów niezdolnych do popełnienia błędu a odebranie własnym dzieciom ojca w samobójczej pogoni za marzeniami to przejaw heroizmu a nie egoizmu i nieodpowiedzialności. Każdy kto twierdzi inaczej to zwykły hejter/zazdrośnik/piwniczak etc.

#himalaizm #nangaparbat
  • 43
  • Odpowiedz
@Niedowiarek:

Każdy kto twierdzi inaczej to zwykły hejter/zazdrośnik/piwniczak etc.


To jest w ogóle mój ulubiony argument przywoływany przy okazji tej dyskusji. Krytykujesz? To znaczy, że nie masz w życiu celów i pewnie chciałbyś tylko siedzieć przed komputerem i żreć.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: jego żona chyba była świadoma z kim bierze ślub i z kim chce mieć dzieci? Przecież wiedziała, że nigdy nie będzie najważniejsza i nie ma takiej opcji, żeby zrezygnował z gór, skoro siedzi tam od tylu lat co zimę i #!$%@? takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@ShooleR: Ale tak to właśnie wygląda, z jednej strony masz Januszy z bólem dupy o finansowanie akcji ratunkowej przez MSZ a z drugiej kółeczko wzajemnej adoracji rzygające jadem na każdego kto ośmieli się skrytykować Mackiewicza. Bardziej wyważone opinie można policzyć na palcach jednej ręki.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: nie miały, tak samo jak nie mają wyboru rodząc się w patologicznej rodzinie - co imo jest gorsze - ale nikt na wykopie nie płacze, że alkoholik się zapił i nie myślał o dzieciach.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: no co mam Ci powiedzieć, jakiś mem nie jest dla mnie wyznacznikiem, że ludzie robią z niego bohatera.
Widzę ludzi broniących stwierdzenia, że jak chce, to wchodzi na góry i tyle.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Można krytykować, nawet teraz w TVN himalaista skrytykował projekt Mackiewicza, że zbyt niebezpieczny. Ale nie wypada śmiać się z tragedii czy życzyć komuś śmierci. Tak ja to widzę.
  • Odpowiedz
@loczyn: to się czepiaj debili, a nie całej społeczności, która po prostu wyrozumiale patrzy na cały ten temat. Też nie piszę, że na mirko same bezduszne #!$%@?, bo parę osób napisało głupoty
  • Odpowiedz