Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, himalaistów nie wolno krytykować bo "mają pasję" co automatycznie czyni z nich półbogów niezdolnych do popełnienia błędu a odebranie własnym dzieciom ojca w samobójczej pogoni za marzeniami to przejaw heroizmu a nie egoizmu i nieodpowiedzialności. Każdy kto twierdzi inaczej to zwykły hejter/zazdrośnik/piwniczak etc.

#himalaizm #nangaparbat
  • 43
  • Odpowiedz
@Niedowiarek ja, z trzeciej strony, nawet tych ludzi szanuje tylko nijak nie moge zrozumiec ich medialnosci. Serio, kilku facetow wdrapuje sie na gore i to juz jest sprawa narodowa?

Slyszalem jakis czas temu pewnego dziadka mowiacego w tv, że "Polski narod musi miec silna grupe himalaistow bla bla". Nie #!$%@?. Dla mnie to sa indywidualne sprawy. Ktos chce przekraczac granice to chwala mu za to, ale nie wciskajcie mi go przed oczy co 2 minuty.

Media kreują potem takie dziwne sytuacje, ze ktos gdzies sie wspiął, popłynął czy pojechał i że to niby jest ważne. I przez to sie hoduje takich dziadow darmozjadow, co raz zrobili cos glupiego a potem tylko zyja ze spotkan, ksiazek i pieprzenia o sobie.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: mnie najbardziej zastanwia czemu to ma taki coverage. Kogo to #!$%@? interesuje. Miliony ludzi gina codziennie, a tvn24 #!$%@? o tym pol doby.... Himalaisci gorzej niz gornicy w tym kraju.
  • Odpowiedz