Wpis z mikrobloga

@pravy1990: kim ty #!$%@?@ jesteś ? niespełniona papuga ? latał kwit na wykop peel poszukaj mi się nie chcę

Przestań mącić ludziom w głowie, bo #!$%@?@ wiesz jak działają polskie sądy i ich paradoxy

koleś śmiertelnie pobił kolesia skakał po nim etc .. 3 złamane żebra wylew pajączkowy 2 kręgi szyjne złamane najpierw sądzony o umyslne pobicie z umyślnym spowodowaniem śmierci bla bla zmiana na nieumyślne pobicie z nieumyślnym spowodowaniem śmierci
  • Odpowiedz
@ToTylkoPajonk: jesteś zwykłym glabem . Wiesz co to jest odpowiedzialność karna ? Pytalem z ciekawości a główny aspekt to był motyw prawny.
Nie pytam o inne przykłady i jaka krzywda komuś się dzieje w świecie ale o konkretny przypadek.
Nikt z was nie może wymierzać sprawiedliwości prócz plotkowania w internecie bo tylko tyle możecie zrobic. Taka prawda z tym faktem,ze niektórzy nawet dorównują inteligencji Baobaabowi. Jak pisałem baobaba nie bronie nie
  • Odpowiedz
@cysiuuu20: ktoś kto współżył z maloletnia poniżej 15 listy złamał prawo, ale jeśli zrobił to za jej zgodą to nie jest groźnym psychopata i nie będzie w rejestrze. Sąd bierze takie rzeczy pod uwagę
  • Odpowiedz
@brednyk: #!$%@? typ pytał czy jest pedofilem ja nie wnikam czy sie z nia stukał za jej zgoda to 30 latek wspozyje za zgoda 9 latki nie jest groznym psychopata i nie jest w rejstrze wez ty sie zastanow chlopie co ty wygadujesz bez odbioru :D
  • Odpowiedz