Wpis z mikrobloga

@pravy1990: jako prawnik zdajesz sobie sprwawe że nie znajmosć prawa nie jest usprawidliwieniem,zresztą to nie moja już sprawa ja swoje zrobiłem a wy za propagoanie pedofilstwa będziecie odpowiadać
  • Odpowiedz
@KUKIPUKI: mógł ją nawet walic anala jeżeli nie bylo prawomocnego wyroku sądu o akta pedofilskie to nic nie znaczy . Tak właśnie działa świat ...a jeżeli byłby wyrok to siedziały w puszcze obecnie a nigdy nie siedział (za peda) . Wobec tego nikt nie może nazywać go pedofilem gdyż jest to pomówienie i każdego z osobna można ścigać z urzędu . Mylę się ?Absolutnie go nie bronie !!!!!! Ale takoe
  • Odpowiedz
@juhcipulg: zrozum że nie mógłby być skazany wyrokiem sądu za akty pedofilstwa bo te są surowe i nawet czysty w aktach siedziały minimum 2 lata w więzieniu rozumiesz ? Nie ma czegoś takiego jak kurator w tym wypadku . Kurator za występek
  • Odpowiedz
@pravy1990 Nie siedziałby, bo nieletniego nie mogą zamknąć do puchy. A za pedofila raczej mało kto go uważa, sam miał chyba 16 lat podczas seksu z tą 13 latką, więc trudno go nazwać pedofilem. Po prostu ma taką ksywę na wykopie.
  • Odpowiedz
@wykoppower: dokładnie! O to chodzi . Obecnie ma 22? Nie był pełnoletni i nie miał praw więc cała sprawa to tylko pogłoski. Osoba od 17 roku życia odpowiada obowiązkowi karnu i wówczas można coś mówić o pedofilię wtedy jest kk i więzienie
  • Odpowiedz
@juhcipulg: jeżeli miał kuratora to nie łapał się na odpowiedzialność karna. Dlatego nie jest pedofilem . Rozumiesz . Jak mi nie wierzysz zachęcam do szerszej edukacji . Przyda się !
  • Odpowiedz
@pravy1990 toć to jest marny troll, wystarczy trochę logiki i wiadomo, że nikt nie popełnił żadnego przestępstwa

1. Nie ma dowodów na to, że Baobab był pedofilem.
2. Nawet jeżeli był pedofilem to nie promujesz/pochwalasz go za to, że był pedofilem, więc nie ma o czym dyskutować. Jeżeli ktoś miał wyrok za pedofilie to nie może być chwalony za np. wyczyny sportowe?

Nie ma sensu dyskutować z tym trollem.
  • Odpowiedz
@patrykw96: dokładnie ! A gdyby prawomocnym wyrokiem Sądu Baobab skazany został za pedofilstwo to jest minimum 2 lata pozbawienia wolności . W aktach raczej ma czysto :) (w tym wypadku ) A jak dobrze wiemy to nie siedział i nie poniósł odpowiedzialności karnej . Więc ploty mogą być prawdziwe ale pedofilem w świetle prawa nie jest - obecnie
  • Odpowiedz