Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie bo nie mogę się zdecydować...

#ps4 vs #xboxone

PS4 ma ten cały playlink dla którego jestem w stanie wykupić wszystkie gierki wspierające to gówno i bzikać do końca świata i jeszcze dalej, strasznie mi się to podoba.
XONE ma za to moim zdaniem wygodniejsze pady no i Forze ʕʔ Jakby xklocone miał coś takiego jak playlink to wybór byłby prosty
plx, help

#konsole
  • 19
@loveslaire płacisz na XONE 29 ziko i grasz w ponad 100 tytułów w tym nowe gry produkcji MS w dniu premiery, dodatkowo możesz korzystać z ea access hub, masz tam wszystkie nowe tytuły. Ponadto na Xboksie jest wsteczną kompatybilność, tym wszystkim wgrał, place hajs na rok i mam spokój, nie muszę wydawać 250 zł na nowe tytuły które mnie interesują
@loveslaire: lepsze wykonanie i usługi to xbox (jak i pad), ps4 ma za to fajne eksy (No ale mamy tez przecież forze gow halo cuphead itd na klocka jak i gry które są na PC ale nie ma na ps4). Musisz se obczaic co się spodoba. Plus to kompatybilność wsteczna (gdzie Sony ma #!$%@?, ściemnia i liczy hajsy za chjjowe remastery).
@bajceps: akurat kompatybilność wsteczną na ps4 mam gdzieś ponieważ się ostatnio zaopatrzyłem w ps1 i ps2 i nadupcam sobie w klasyczki, bardziej mi chodzi o jakieś online gierki (ex. Rocket League) skuszę się chyba na zestaw ps4 + zestaw gierek playlink a do tego potem zacznę sobie dokupywać jakieś co ciekawsze tytuły