Wpis z mikrobloga

Too many bones.
Brać? Nie brać? Dodatkowe postacie są fajne? Kuszą mnie wszystkie trzy (ze względu na różnorodność łączenia drużyny), ale koszt całości będzie oscylował w okolicach 750 zł. Tanio nie jest.
Chociaż w sumie nawet jak się odejmie jedną postać (chciałbym mieć łącznie te 6 postaci, a w podstawce są 4) to koszt spadnie o jakieś 90 zł - czyli wciaż będzie bardzo drogo.
#grybezpradu
  • 14
Gry za taką cenę to rozbój, ale to tylko moje zdanie :)

@William_Adama:
@boguslaw-de-cubalibre: Cóż, nigdy nie wydałem na żadną grę więcej niż 40% ceny za tę grę - więc się zgadzam, że to duża kwota. Absurdalnie duża.
Ale z drugiej strony... szukam gry, która w naszym towarzystwie zastąpi nam Eldritch Horror, w które graliśmy już wiele, wiele razy i cały czas sprawiało nam to taką samą frajdę. Spokojnie mogę
@boguslaw-de-cubalibre: Too many bones jest trochę inne niż się spodziewałem, mimo że sporo oglądałem/czytałem. Więc nie polecam każdemu, ale zawsze mogę zaprosić do Poznania na partię ;)

Dwa lata to nic, gdzieś tam w dodatkach na wykopie mam ustawione abym po 10 latach od czyjegoś posta miał powiadomienie. Kompletnie nie pamiętam o co chodzi.
Tak samo za jakieś 2-3 lata dostanę przypomnienie o poście na temat Polaków w Serie A. Będzie
@okienko1234:

Jest jeszcze nitka, gdzie już opisuję więcej moje wrażenia po Too Many Bones:
https://www.wykop.pl/wpis/51696877/gral-ktos-moze-w-too-many-bones-undertow-jesli-tak/
Zerknij tam najpierw, bo poruszam kilka kwestii, które mogą być przydatne.

Co do dodatków to prędzej czy później dodatek z nowymi potworami wydaje się być absolutnie obowiązkowy. To jest największa wada tej gry. Podejście do potworów. Jest ich mało, za to każdy musi mieć masę swoich cech. Marudziłem na to we wcześniejszym wpisie. Tak samo jak
@venomik: Dzięki za obszerną recenzje.
Widzę iż podzielasz opinię większości na temat rozgrywki oraz przerostu formy nad treścią jeśli chodzi komponenty.
Szkoda że nie ma jakiejś wersji dla polaka biedaka bez neoprenowych map i żetonów pokerowych. Niestety taki niszowy (kiczowy?) styl ma CTG.
Z racji iż teraz jest darmowa dostawa+ 25% upustu chyba skusze się na podstawke+undertove+40days+AoT+Ghille+Nugget+Tink+Gasket. W najgorszym wypadku sprzedam na rynku wtórym.
Lab rats i Dart nie za bardzo