Wpis z mikrobloga

Wez ktos mnie zabij albo sam to zrobie.

5-6 miesiecy temu padl dysk ze wszystkim.

Miesiac temu padla plyta glowna, serwis wyczarowal wygiete piny.

Niedlugo pozniej padl zasilacz w moim drugim kompie robiacym za serwer dla #armaforces
(Tu jedynie zadzialala gwarancja, wiec duzy problem nie byl).

Tydzien temu padl RAM! JAK MOZE RAM PASC?! tez w drugim komputerze, ale przynajmniej wieczysta gwarancja moze jeszcze da sie cos zrobic.

I dzis, na dojebke... korzystalem od 2 tygodni z tej plyty glownej co do mnie wrocila (w gorszym stanie niz przed wysylka), nagle komp sie wylaczyl... plyta glowna zjarala siebie, port sata i karte graficzna.
Gtx 1070. Przez boom na kopaczy taka karta kosztuje teraz 3500zl.

#!$%@? a nie gwarancje bede mial jak #!$%@? karta ujarana.

Przez te wszystkie #!$%@? usterki od miesiecy nic nie moglem zrobic i wrzucic na swoj gownokanal yt #specialforces , w sumie to juz chyba umar.

A, tak gdzies chcialem napisac, bo juz nie mam sily... musialbym praktycznie calego kompa kupic, ceny rosna, za taki sam teraz to 4000zl-5000zl w plecy... jeszcze wyczarowac taka kwote.

Zajme sie czyms nowym, nie wiem, grzebaniem patykiem w piasku czy cos, na jakims wydupiu...

I'm out.

#przegryw ##!$%@? #hardware #pcmasterrace
  • 23
@nightrain: raczej nieszczesliwe przypadki... wiatr w oczy i #!$%@? w plecy.
+instalacja byla sprawdzana.
Edit: dysk nie szczycil sie na nacie wytrzymaloscia, karta graficzna na 95% padla przez wadliwa plyte ktora to #!$%@? z serwisu dodatkowo uszkodzil...
@szpongiel: mnie to wyglada na uszkodzona plyte glowna. Odeslalem ja na gwarancje bo padlo 3/4 usb i polowa wejsc sata, na gwarancji magicznie piny sie wygiely, plyta wrocila i dodatkowo uszkodzilo sie sata, #!$%@? mi wejsce w karcie graficznej.
@Haszenberg: nie mam horej curki, ani nie wybieram sie na bardzo drogie leczenie "homeopatiom" dostepne tylko w niemczech u dr. Hansa.
Raka tez chyba nie mam... no moze mentalnego.