Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie mi6 w sklepie lightinthebix, ale niestety musiałem zapłacić VAT. Po przesłaniu odpowiednich dokumentów do UC wczoraj przyszedł listonosz. Wręczył ojcu paczkę i dwa dokumenty. Pobrał też opłatę. Zgłosiłem sie do sklepu w celu zwrotu VAT, dołączyłem otrzymane od listonosza dokumenty i dostalem następującą odpowiedź: "prosimy Cię o umieszczenie wysokości poniesionej opłaty oraz załączenie skanu lub zdjęcia dowodu jej dokonania" Czy dokumenty, które dostałem od listonosza są niewystarczające ??
#lightinthebox #xiaomi #zakupyzchin #pocztapolska
kamo_kamo - Kupilem sobie mi6 w sklepie lightinthebix, ale niestety musiałem zapłacić...

źródło: comment_WRC45GOM8R8pORx2SK9iFDeeM1b1W6Zo.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@kamo_kamo: Chińczyki mają problem z przetwarzania wielowątkowych wiadomości. Zobaczyli „dodatkowe opłaty” to dalej nie czytali już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobnie kiedy pytasz o szczegóły wielu produktów, każdy musisz wysłać w osobnej wiadomości bo odpowiedź dostaniesz tylko odnośnie pierwszego z listy
  • Odpowiedz
@kamo_kamo: również wczoraj wypełniłem ten formularz i czekam co mi odpiszą. Załączyłem ten druczek co wkleiłeś jako jedyny załącznik. Ja im odpisze ze to jest rachunek ze wszystkimi opłatai jakie poniosłem.
  • Odpowiedz
@kamo_kamo: no ja dzisiaj odebrałem z poczty i będę wypełniał formularz. zachowałem sobie dowód wpłaty z karty no i jeszcze załączę potwierdzenie z banku.
swoją drogą już nieźle trzepią na tym vacie
  • Odpowiedz
Chińczyki mają problem z przetwarzania wielowątkowych wiadomości.


@ptasiek2: żeby tylko oni, to przecież standard w wielu firmach. Do działów obsługi klienta zwykle trzeba pisać jak do debila, jak najkrócej i jednowątkowo. Rzadko kiedy można się pozytywnie zaskoczyć.
  • Odpowiedz