Wpis z mikrobloga

@woodka: wlasnie media wykreowały taki wizerunek, w USA jest bieda aż piszczy w wiekszosci stanów, był ostanio artykuł - 3 osoby w USA posiadają majątek łączny biedniejszej połowy, ok 150mln mieszkańców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@woodka: też sobie tak wymarzyłam ale teraz myśląc realnie mogę to spełnić dla moich dzieci tylko muszę w #!$%@? hajsu nagromadzić na edukację, służbę zdrowia no i dostać obywatelstwo. Do zrobienia nie?
  • Odpowiedz
@niedlapsa większej bzdury nie czytałem, a Polacy to dbają o auta? co ile olej zmieniasz w aucie? co 10-15 tys km bo jest drogo w usa co 3 tys mil bo płacisz za to 30-40 dolarów, o auta nie dbają murzyni czy meksykanie dojeżdżając je dopóki koła nie poodpadają
  • Odpowiedz
a weź mnie nie #!$%@? :( tylko gorzej mi się robi i jak głęboko w dupie jestem :/

To nawet nie chodzi o to by mieć jakie super nowe auta ale lubie pogrzebać,dopieszczać, takie furki za 2008-2010 używki tam są takie tanie że aż głowa mnie boli :( ech i ta benzyna


@woodka:
C.....x - > a weź mnie nie #!$%@? :( tylko gorzej mi się robi i jak głęboko w dupie j...
  • Odpowiedz
@woodka: Wierzenie w mity o Ameryce w 2k18 roku XD Ameryka jest chyba najbardziej gównianym zachodnim krajem. Służba zdrowia - każdy wie jak jest. Studia wyższe - zadłużanie po uszy. Bezpieczeństwo na ulicach średnie. W Ameryce trzeba #!$%@?Ć. Dolar to Bóg.
  • Odpowiedz
@woodka: a ja ostatnio pomyślałem sobie, że chciałbym mieszkać w Teksasie na jakimś niedużym (czyli jak na polskie standardy wyjebistym) ranczo, mieć jakieś zwierzęta, jeździć pickupem, mieć broń i mieć #!$%@? na wszystko, żyjąc w kulcie uczciwej pracy...
  • Odpowiedz