Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem o #patostreamy ale #!$%@? na prawdę, to co robi Rafatus to dla mnie za dużo. Chleje któryś dzień z rzędu, helmet mu dostarcza jedzenie, picie i szczanie i pewnie sranie też. Od jakiegoś czasu odpalam tego streama na SU i czuję się źle, że w jakiś sposób to napędzam. Nie będę Was umoralniać, bo nienawidziłem tego u jakichś gejów co wchodzili na tag aby nas umoralniać za magicala czy rafona, ale ja się żegnam z tagiem rafatus, solidne łokieto mordy.
#rafatus
  • 15
@MarianAlkoholik: @misrz_mocy_ognia:
właśnie mam takie odczucie a nigdy nie miałem styczności z takim alkoholizmem a myślę co widzi osoba, której ojciec się zapił na śmierć na przykład. o ile u magicala wszyscy chleją i ten bije starą itp. to jednak tam widać jakieś życie, czasem ta goha obiad zrobi, śmieją się, zaśpiewają. u rafatusa siedzi powykręcany typ wychudzony, pielęgniarka go karmi i chleje, śmieszne było jak #!$%@? rafatus odgrywał jakieś
@sebameba najgorsze, że takie patopary nie mają tyle hajsu, żul jakiś bezdomny nie pije tyle co Rafatus, bo nie ma za co, a Rafatus wali non stop, widać po nim jak się zmienia
Wracamy do przeszłości, kiedyś tłumy wiwatowały jak ludzie się mordowali na arenach, teraz wiwatują jak ktoś się zapija na śmierć, a jak przed zapiciem się na śmierć nasra do miski to w ogóle beka nieziemska
@allX: nie ogladam strima ale widzialem na wykopie jakies foty - ten koles naprawde tylko pije a nie ćpa? znam troche miłośników tego i tego i te jego odpryski na twarzy raczej wskazują na ostre ćpanie. Pozatym jest w miare młody, to jeszcze nie ten czas by tak wyglądac nawet pijąc codziennie