Wpis z mikrobloga

@ryba_twojej_mieczty: Teraz leci 6 rok. Czy są trudne... jeden trener powie tak, drugi trener powie nie :) . wydaje mi się że zależy na jakiego charaktera się trafi :). Pewnik jest jeden, cały czas z uśmiechem na pysku :)

Na pewno są łobuzy i atencjusze :) taki pies przylepa. Skubańce jak wszystkie rasy uznawane za pierwotne jest bardzo niezależny (w sensie nie można kazać, można przekonać do swojej racji). I skubany
Athanasius - @rybatwojejmieczty: Teraz leci 6 rok. Czy są trudne... jeden trener powi...

źródło: comment_D9YFC1IJrgOD3IutyRGEtJpRgkLZ2IqF.jpg

Pobierz
@Athanasius Wspaniały jest :) Dołączam swojego brzydala, też się pochwalę ;) Wciśnięty 14 lat temu przez sąsiadkę, której rasowa chichuahua splugawiła się z nieznanym osobnikiem. Wybitnie trudny stwór. Nie lubi obcych psów, a odwiedzających nas gości dzieli na tych, którzy mogą go dotknąć i tych, na których warczy. Mieszka u mamy. Ja już jestem na swoim i nie wyobrażam sobie domu bez psa, ale boję się, że jeśli trafiłby mi się zwierz
rybatwojejmieczty - @Athanasius Wspaniały jest :) Dołączam swojego brzydala, też się ...

źródło: comment_MdbkjlNnlGSJiE27S9AEybshoUwNV5EV.jpg

Pobierz
@ryba_twojej_mieczty: Widać że już wiekowy pieseł, ale mordkę ma inteligentną, po prostu ma już swoje przyzwyczajenia :) . No i futrzasty jak trzeba :) . Ogólnie chyba się sprawdza powiedzenie, czym skorupka za młodu ;) dlatego istotny jest pierwszy rok u psa ( u suni na etapie chyba 1,5 roku jest reset i tresura od nowa).

Poza tym :) to trochę jak z ludźmi, każdy ma inny charakter i osobowość, jak
@Athanasius No, to mu trzeba przyznać, że przy całym jego wrednym usposobieniu, to jest rzeczywiście inteligentny i jak coś chce, to potrafi być ujmujący :) No i rzeczywiście puchatość u psa to podstawa, dlatego twój od razu przyciągnął mój wzrok przy przeglądaniu mirko. Przy czesaniu można się załamać, ale później wygląda królewsko.
Pozdrawiam mirku! Pogłaszcz psiaka ode mnie.