Wpis z mikrobloga

#wordpress #woocommerce #sklepyinternetowe

Cześć Mirki, mam pytanie czy znacie dobrą wtyczkę do woocommerce, która da możliwość klientowi wpisania wymiarów np. rolety. On automatycznie przelicza ile to jest m2. W ustawieniach powinna być taka opcja że dla danego przedziału m2 będzie odpowiednia cena a wymiary podane przez klienta będą przesyłane do administratora. Liczę na pomoc! To jest taki pewien przykład: http://roletysolar.pl/rolety-bez-kasety/1-mini.html#/1_szerokosc-20_40/2_wysokosc-20_170/rodzaj_materialu-jednobarwne_i/jednobarwne_i-a801/jednobarwne_i-a801/jednobarwne_i-a801/jednobarwne_i-a801/jednobarwne_i-a801/jednobarwne_i-a801
  • 8
@wphocus: a korzystałeś z niej? Da ona mozliwosc ze wynik mnozenia tych dwoch pol bedzie pojawial sie jako wariant i cxy bede mogl mu ustalic przedzial wzgledem tego pola bedzie taka i taka cena a jak pole wieksze to taka jest cena?
@wphocus: Byłbym wdzięczny jakbym uzyskał taką informację, bo na tym mi najbardziej zależy, żeby to było jakoś wczytywane do wariantów i będę tam mógł ustalać ceny bo oprócz miary to cena będzie zależna także od koloru materiału itp.
@dzimen: W dokumentacji wtyczki masz o tym... Product Variations Measurement Price Calculator can be used on product variations with almost full support. However, the calculator cannot be enabled only for specific variations (it will be enabled for all variations), and pricing tables are incompatible with variation prices.
@wphocus: Zakupiłem wtyczkę i mam pytanie czy da się zrobić tak żeby on nie przeliczał ceny? Tzn. ze ustawiam mu stałe ceny jeżeli powierzchnia jest równa od 0-0,5m2 to cena 30zł za produkt, jeśli powierzchnia 0,51-1m2 to cena 28zł za produkt. Następnie cena ma się zmieniać względem dodatkowych wariantów takich jak kolor, materiał itp.