Wpis z mikrobloga

z takich żałosnych a jednocześnie trochę wygrywowych życiowych sytuacji to zostałam kiedyś zatrzymana za przekroczenie prędkości i pan policjant zapytał się czemu tak pędzę, a jako, że byłam tak zestresowana, to powiedziałam mu prawdę - że spieszę się do domu bo mi się siku chce. pan policjant ryknął śmiechem i puścił mnie po tym jak pogroził mi palcem xD
  • 51
  • Odpowiedz
@fsfdjf: ja lvl 30 jechałem jakiś czas temu na motorynce do chrześniaka, miałem kawałek asfaltowej drogi, może ze 100m przejechać, złapali mnie :) pytali czemu światło nie działa, mówię że zwarcie się robi, pyta się gdzie tablica, mówię, że jak chrześniakowi się spodoba to i zarejestrujemy, zaczęli się wypytywać który rocznik, ile pociągnie i potem pogrozili palcem, uśmiech i pojechali.
  • Odpowiedz
W tym kraju mam same złe doświadczenia z policją...
Mając 15 stoję sobie z kostką (plecakiem) na przystanku autobusowym podbiega do mnie 2 policjantów i przeszukują mnie czy aby piwa sobie nie kupiłem jak zobaczyli rybki to miny im zbledły i "bo wiesz hehe myślieślimy że jako metal to tylko pijesz hehe"...
Inna sytuacja jadę sobie starym złomkiem środek dnia godzina 14 słońce w pełni, pogoda zajebista ale nie zadziałał przełącznik od
  • Odpowiedz
Ja kiedyś jak wracałem od dziewczyny i widziałem policję na stacji benzynowej pomyślałem że może spoko będą i mnie pdowiaoza do domu bo miałem jakieś 3km. I spoko zawieźli bez problemu i smieszkowali na czilu tak o podbijam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fsfdjf:
Pochwalę się swoją historią. Jechałem jakąś 3-pasówką sprinterem, a na pace luźno leżące świetlówki. Ostatni kurs i do chaty. Pech chciał, że jadąc trafiłem na krwistozielony jak dotykałem tylną osią linii stopu przy prędkości 80kmph, a jakbym hamował ostro to jak nic by się porozbijały. Zauważyli mnie niebiescy i wiedziałem, że będą za mną jechać. Jechali, ale bez kogutów, spokojnie się przepychali przez następujący po światłach korek. Jak już się zrównali, to pokazali lizak. No to halt, pójdę do więzienia, zgniję w sztumie.
Podchodzi. Dzień dobry, czy zna Pan powód kontroli?
Znam
Czemu Pan na czerwonym jechał?
Bo jakbym ostro hamował to bym
  • Odpowiedz
@math1982:No były mniejsze akcje - jak czepianie się że ze zanjoymi pijemy po lasach, pijemy nad zalewem, mandat za przekroczenie prędkości na ekspresówce. Nie miałem nigdy pozytywnej akcji z policją zawsze przychodzili oni na NIE. To jestem też do nich na nie ;)
  • Odpowiedz