Wpis z mikrobloga

Mireczki, kiedyś był taki motyw, że można było kupować gry na PS3 na allegro relatywnie tanio -> ktoś dawał passy do swojego konta na konsoli, instalowało się grę i jazda. To umarło czy jak? Nie widzę już w ogóle takich ofert. Nie chodzi mi o Januszowanie tylko o możliwość kupienia używanej gry, ale bez czekania na paczkę z płytą. Chodzi mi o 'tu i teraz' :D Ktoś coś? bo wypadłem z obiegu i konsola z rok nie była odpalana

#konsole #ps3 #playstation #gry
  • 6
@johnlocke-89: nawet nie wiem jak to dokładnie wygląda, wiem tylko, że twórcy nie dostają za to żadnych pieniędzy, tylko wszystko idzie do gościa z allegro. Jak jeszcze miałem ps3 to raz na jakiś czas kupiłem sobie jakąś grę w ten sposób i nigdy nie wyłapałem bana jeśli o to Ci chodzi.
@BlackWidower: Ja tak kupiłem 2-3 gry i do tamtej pory tez nic mi się nie stało. Bardziej chodzi mi o to czy to jest na zasadzie odsprzedaży używki i wszystko legalnie czy ktoś znalazł dziurę w systemie i żeruje na tym. Januszować nie lubię - dlatego dopytuję.
Dzięki cumplu.
@johnlocke-89: Trochę późno odpowiadam, ale to jest legalne, choć lekko wątpliwe moralnie - po prostu Sony umożliwia użytkownikowi instalację jednej gry na kilku swoich konsolach, np. w sytuacji, gdyby jedna z nich uległa awarii. Ludzie to wykorzystują i odsprzedają taki cyfrowy egzemplarz.